Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    angels eyes

    no jo ale me tam jde uplne neco jineho
  2. volvik

    angels eyes

    no to prave nevim ale jinak ten konektor co si vyfotil je ten protikus nebo co to vlastne je
  3. volvik

    angels eyes

    dobre diky moc a nevis kde koupit ten protikus???
  4. volvik

    angels eyes

  5. volvik

    angels eyes

    ne ne ty mas trosku jine ale muze to byt podobne to zapojeni
  6. volvik

    angels eyes

    no nevim diky za radu chytnu se toho zitra tak uvidime jinak co jsem se dival tak mi nic nepasuje [upravil dne 4/4/09 volvik]
  7. volvik

    angels eyes

    jj presne tak a zbytek jsou ty angelsy
  8. volvik

    angels eyes

    fakt uz si nevim rady tak za jakoukoliv radu budu vdecny
  9. volvik

    angels eyes

  10. volvik

    angels eyes

  11. volvik

    angels eyes

  12. volvik

    angels eyes

    tak tady jsou fotky
  13. volvik

    angels eyes

    Panove to mi nic neporadite???
  14. volvik

    angels eyes

    ted jsem se na to dival a jsou tam ale stejne mi tam nejak nepasujou
  15. volvik

    angels eyes

    sakra asi v tom nadseni jak jsem je videl jsem se poradne nepodival do krabice jeste se tam kuknu
  16. Zdravim koupil jsem si angelsy a nejak mi nepasujou konektory nevite nekdo jak to zapojit???
  17. volvik

    Soukromé výročí

    vsem gratuluju a ja jeste manzelku nemam
  18. volvik

    DIALKOVE NA CENTRAL

    no jo ale porad mi nejde do hlavy jak potom funguje ten dalkovy central Musi se to nechat nejak nakodovat nebo to jde hned
  19. volvik

    DIALKOVE NA CENTRAL

    no asi to budu muset promerit a kolik si dal za ten vystrelovaci klic???
  20. volvik

    DIALKOVE NA CENTRAL

    jj uz jsem je 2x cistil a porad nic jinak otvira to dobre z klicem ale ten dalkac nejak nejede
  21. volvik

    DIALKOVE NA CENTRAL

    no jo taky mam nove baterky a nic ani mi nesviti ta ledka presne jak Matesovi a co si tim myslel CR2016 typ baterky nebo co a vim ze tam jsou dve ale mezi nema je nejaky rozdil???
  22. volvik

    jak vypada kourova metaliza?

    jaj sorry vzpomel jsem si ze je mam na rajce.net tak se kukni je to ta barva co je po bokach tech paprsku pokud to pujde dobre videt http://volvik.rajce.idnes.cz/ [upravil dne 2/4/09 volvik]
  23. volvik

    jak vypada kourova metaliza?

    uz jsi doma? zajimalo by me jak vypadaji na aute Hodim je sem ale uplne jsem na to zapomel a za to se omlouvam jeste to fotnu a hodim tady
  24. volvik

    Snížení zadní nápravy na 306ce

    Me to taky ceka to bude sranda ale cekam na sport. podvozek pak to pujde dolu Uz se tesim jak budu do toho mlatit jak hluchy do vrat jak rika marty
  25. ja jsem pro predek a pekne to napsal Lubk0
×
×
  • Vytvořit...