Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. foto z brachovym saxikem [upravil dne 14/5/09 volvik]
  2. [upravil dne 14/5/09 volvik]
  3. [upravil dne 14/5/09 volvik]
  4. Tady jsou zacatky jak jsem ji dovezl domu a foto je po prvnim umyti Kazdy druhy den bude nove foto z upravami (pokud budu stihat ale vse mam pripraveno) Jinak se omlouvam za kvalitu fotek bylo to skoro vsechno foceno mobilem [upravil dne 2/12/09 volvik]
  5. volvik

    tuning světla

    koupil jsem nedavno zadni svetla a jsou uplne stejne je tam akorat rozdil v konektorech nic vic
  6. volvik

    angels eyes

    tak angely uz jsou na aute ale aby tech problemu nebylo malo tak mi nesviti jeden krouzek jinak vypadaji fakt paradne
  7. volvik

    306GTi-6 by Béďa

    tak to jsem zvedavy jak to bude vypadat na aute (vsechno)
  8. volvik

    angels eyes

    urcite budu zakladat nove vlakno a dam tam vsechny fotky co mam udelane nove z autem a na co se jeste budu chystat
  9. volvik

    změna barvy kroužku \"snad hotovo\"

    vypada to dobre dobra prace :potlesk:potlesk
  10. volvik

    angels eyes

    jj presne tak mi to dneska docvaklo tak diky moc mas to u me :super:super
  11. volvik

    angels eyes

    Sakra voighta nemohl si mi napsat driv ale v pohode byla to moje chyba :D:D pro priste uz vim ted jenom doufam ze mi je vymeni zase zpatky a vse bude tak jak ma byt
  12. volvik

    angels eyes

    Marty777: Nepasovalo mi to na sroub pod listou a chybelo mi na boku asi 2cm
  13. volvik

    angels eyes

    no jo jak mi to ted docvaklo a jeden konektor ti visi ze???
  14. volvik

    angels eyes

    no jo ale nepasovaly mi tam ani ty co jsou na stary model ale doslo mi to az ted co a jak a budu to svetlo muset jeste zbrousit aby mi tam sedlo
  15. volvik

    angels eyes

    Tak panove asi jsem na to prisel ty nove svetla posilam zpet nechavam si posilat zpet ty co jsem mel ale jeste to potrebuju potvrdit od Voighty jak to ma vlastne zapojene a jestli mu trci jeden konektor co tam byl u kabelaze u auta. Ted mi vsechno docvaklo tak uvidime jestli umim poradne myslet a jinak jak jsem mel ty na ten starsi model tak bych to musel taky vyrezat ten kousek jak voighta a pasovaly by mi (mozna) Takze diky moc za rady a ted uz cekam jenom na tebe Voighta a na fotky jinak fakt diky ze jste se mnou meli trpelivost :D:D a jeste jednou se omlouvam za
  16. sakra ty jedes ale uz se nemuzu dockat jak to bude vypadat doufam ze se nekdy a nekde na sraze potkame
  17. volvik

    angels eyes

    omlouvam se za kvalitu fotek je to foceno mobilem Voighta Muzes mi prosim te vyfotit konektory co tam mas na zapojeni??? A vidis aspon nejsi sam ja mam taky na takove hovadiny kliku Diky [upravil dne 20/4/09 volvik]
  18. volvik

    angels eyes

  19. volvik

    angels eyes

  20. volvik

    angels eyes

    tak tady je to foto a ty svetla ted uz nepasujou vubec nejdou tam narvat tak uz si nevim rady
  21. volvik

    angels eyes

    jsem zvedavy jak to vyresim ja ale jak jsem se tam snazil dat ty na ten starsi typ tak bych to taky musel riznout ale porad byly na bokach nejake male chybely mi tam asi 2cm a to je dost tak uvidime jak ty nove jeste jsem se k tomu nejak moc nedostal aztim mi rikal bracha ze konektory nepasujou a ze svetlo tam budu muset nejak dorvat ale mohlo by pasovat tak za pul hodky koncim v praci tak se hned na to kuknu a pak napisu
  22. volvik

    angels eyes

    no jo to mi povidej zasrany mezityp vecer to tady hodim ted jsem v praci a tobe to pasovalo dobre???
  23. volvik

    angels eyes

    Tak vyskytl se dalsi problem mam uz svetla na novy typ a porad nesedi uz si nevim rady konektor je zase uplne jiny tak mi nekdo prosim vas poradte co s tim mam delat a jestli to uz nekoho z vas potkalo
  24. volvik

    palivove vicko

    jj diky moc za rady :super:super
    • 8
  25. volvik

    palivove vicko

    Tak jo vicko odmontovane ale bylo to tezsi nez jsem si myslel
    • 8
×
×
  • Vytvořit...