Tak panove asi jsem na to prisel ty nove svetla posilam zpet nechavam si posilat zpet ty co jsem mel ale jeste to potrebuju potvrdit od Voighty jak to ma vlastne zapojene a jestli mu trci jeden konektor co tam byl u kabelaze u auta. Ted mi vsechno docvaklo tak uvidime jestli umim poradne myslet a jinak jak jsem mel ty na ten starsi model tak bych to musel taky vyrezat ten kousek jak voighta a pasovaly by mi (mozna)
Takze diky moc za rady a ted uz cekam jenom na tebe Voighta a na fotky jinak fakt diky ze jste se mnou meli trpelivost :D:D a jeste jednou se omlouvam za