bylo nas tam vice jenom skoda ze se nepridali napr. Speedy, 309GT, Marty777, Pilaša, meldal a zbytek uz si asi nevybavim
A Martymu se nedivim ze za nama neprijel asi by tam ani po tech hrbolech nedojel
ja proti tomu nic nemam mam to v kufru taky ale jenom proto abych mel kvalitnejsi muziku a taky budu delat zastavbu ale kdyz se nekdo podiva na martyho auto tak vidi ze to je showcar auto na vystavy a ne na normalni jezdeni
tak ja jsem ted dorazil a prvni co chci tak je pogratulovat martymu ke dvoum prvnim mistum v peugeot scene a v nejlepsim interieru
Tak diky moc panove byla to paradni akce az a ty polaky jak uz tady bylo receno a zase se nekdy uvidime doufam
no jo fli to ted dava do auta kazdy brachovi jsem nedavno montoval ovaly do zadniho plata a hrajou paradne jak uz psal 309GT paradni znacka a za malo penez hodne hudby