Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    fotky 306-tkarov

    bylo nas tam vice jenom skoda ze se nepridali napr. Speedy, 309GT, Marty777, Pilaša, meldal a zbytek uz si asi nevybavim A Martymu se nedivim ze za nama neprijel asi by tam ani po tech hrbolech nedojel
  2. jj az dneska rano jsem vyjizdel a byl jsem v pohode
  3. no jo taky jsem byl ale porad jsem se udrzoval v kondici kazdou chvilkou jsem pil pivko a dneska mi je dobre
  4. a kdyby nahodou chtel nekdo neci vic tak z radosti prihodim
  5. Taky prihodim foto kde jsem vsichni u sebe a kazdy u sveho auta
  6. ja proti tomu nic nemam mam to v kufru taky ale jenom proto abych mel kvalitnejsi muziku a taky budu delat zastavbu ale kdyz se nekdo podiva na martyho auto tak vidi ze to je showcar auto na vystavy a ne na normalni jezdeni
  7. no jo ten kdo nevidi tak se mu to mele je to proste udelano tak ze to hraje paradne a paradne to vypada Tady zas je nekdo moc chytry
  8. sakra to jsou hajzli
  9. no marty mel proste nadherne auto to se ani neda popsat a v konopaci no nevim jeste to je celkem daleko
  10. no jo taky to mas pekne
  11. Taky jeste jednou gratuluju a diky za pivko bylo mi stejne blbe na druhy den jak tobe
  12. tak ja jsem ted dorazil a prvni co chci tak je pogratulovat martymu ke dvoum prvnim mistum v peugeot scene a v nejlepsim interieru Tak diky moc panove byla to paradni akce az a ty polaky jak uz tady bylo receno a zase se nekdy uvidime doufam
  13. dobre parada cim vic tim lip ale mam problem nemuzu najit modrou stuzku no ja pomalu vyrazim tak vsem preju stastnou cestu a potkame se tam
  14. Taky se mi nechtelo ale co jsem mel delat musel jsem
  15. To ani nahodou dneska mi to stacilo tak dlouho sem to nikdy nelestil
  16. jj turtle wax zatim mi to staci ale budu kupovat lepsi a drazsi
  17. ja ne taky mi trosku prselo ale neresil jsem to pod boudou hlavne nesmi zitra prset
  18. nadera nadhera nadhera :mrk:mrk:super:super:super
  19. Dnes jsem po cely den lestil na fotkach jeste neni vylesteny interier ale to uz bych potom nevyfotil uz se stmivalo
  20. uz je to tady ja jsem konecne ted dolestil auto od 4 hodin Pokud nekdo ma altanek tak vemte ja ho nemuzu najit
  21. Jj presne tak :D:D
  22. volvik

    Subwoofer Fusion ENAT 1110

    no jo fli to ted dava do auta kazdy brachovi jsem nedavno montoval ovaly do zadniho plata a hrajou paradne jak uz psal 309GT paradni znacka a za malo penez hodne hudby
    • 28
  23. ja jedu i za deste nejak me to nezajima tesim se na to uz dlouho tak dneska vylestim auto schovam do garaze a cekam na zitrejsi rano
  24. No ja se te v patek zeptam osobne
×
×
  • Vytvořit...