No to ja taky jsem myslel narazniky ale kupovat je nebudu asi koupim z toho noveho modelu a trosku si s nim pohraju ale masku asi budu znova brat protoze nic peknejsi tam ani nejde dat
a foto budu davat zitra se to bude odstrojovat a davat asi novy chladic a pak uz jenom upravovat pokrcene dily
[upravil dne 19/7/09 volvik]