Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. tak auto uz mam rozebrane a ted cekam na predni stenu a chladic zitra by to melo byt doma tak se sklada skoro vse zpet pozdeji hodim foto jak to probiha
  2. Tak ja tam ted nejakou dobu nepojedu dokud neopravim svoje
  3. No ani nemluv ja vim kde bydlis uz jsem parkrat jel kolem tvojeho baraku jak jsem jezdil na zermanice ale tak co se da delat je dobre ze to skoncilo tak jak to skoncilo a ze se nikomu nic nestalo
  4. Diky
  5. No to ja taky jsem myslel narazniky ale kupovat je nebudu asi koupim z toho noveho modelu a trosku si s nim pohraju ale masku asi budu znova brat protoze nic peknejsi tam ani nejde dat a foto budu davat zitra se to bude odstrojovat a davat asi novy chladic a pak uz jenom upravovat pokrcene dily [upravil dne 19/7/09 volvik]
  6. jj ti dnesni ridici to je sila a s tou maskou byl prvni marty ale mozna se ozvu a diky za nabidku Teď tam máme už i kopyto na ten nárazník Musketier a Hamman na 306 Pockej pockej jak naraznik a kopyto jeste jsem nic nerekl
  7. svtla jsou v pohode jenom drzaky se polamaly tak tam hodim stare a budu lepit No to jsme se pobavili ale spis po pardubkach [upravil dne 19/7/09 volvik]
  8. jj ti dnesni ridici to je sila a s tou maskou byl prvni marty ale mozna se ozvu a diky za nabidku
  9. O.k.Držim ti palce Diky
  10. jj diky v utery uz by se mohlo jezdit zalezi jak to vsechno pujde
  11. jasne v pohode ja tam ted namontuju vsechno stare a pak budu resit dal ale kdybyneco tak se ozvu diky za nabidky
  12. no naraznik zatim necham a na to abych mohl jezdit potrebuju opravit kapotu a predni stenu a koupit novy chladic ten je na srot nekde prasknul a vsechno vyteklo a jak to bude z pojistovnou to nevim zitra tam jdu tak uvidim
  13. no jo kdo vi ja jsem mel bezpecnou vzdalenost vsech no jsem dodrzoval jeste v 50-ce jsem jel 40 nevim no bohuzel zitra jdu na pojistovnu
  14. jj po rovne to je na frydek a doleva to je na dalnici a je to v hornich tosanovicich
  15. a moje
  16. [upravil dne 19/7/09 volvik]
  17. Tak tady jsou fotky z bouracky z obou aut Prubeh: Pred tim Civicem dupnul na brzdy nejaky magor a on to dobrzdil ale ja ne a vinik od nehody ujel kdyby nekdo chtel vedet vic tak se ptejte nejak mi to ted nemysli Foto Civica
  18. volvik

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Pekne to mas
  19. no to urcite
  20. pekne cabrio taky bych chtel takove mit
  21. to jono jsem fakt nechapal ze to marty nemusel ani umyvat po par destich a vyhral dve ceny a ja jsem to umyval asi 3x pak uz se mi ani nechtelo
×
×
  • Vytvořit...