Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. sakra no konecne uz se tesim
  2. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Diky no a teda fakt uz nikdo nejede??? tak to nas teda jede malo
  3. volvik

    ,,folie´´ na zadne svetla

    No jasne ja bych to taky nechtel na me se nedivej me se to libi tak jak to mam i kdyz to nazval kujon lentilkami
    • 27
  4. volvik

    ,,folie´´ na zadne svetla

    Jo to je presne ono a smyt se to myslim neda a nemel by si s tim mit problemy aspon co jsem slysel ale kuba to bude znat asi lip
    • 27
  5. volvik

    Nový člen :D

    Gratuluju a preju klucinovi hodne zdravi a at vam dela radost
    • 27
  6. volvik

    Short Shifter

    no prave to je celkem dost tezke ale preju ti hodne stesti at koupis neco paradniho
    • 63
  7. volvik

    Tak som už aj ja medzi pežoťákmi

    Vitej mezi nami a preju hodne stastnych km
    • 54
  8. jo aha jsem si nemohl vzpomenout nevim ale vypada to pekneji kdyz tam je
  9. to vim ale nevim znacku
  10. Vsem diky za prani A rozpera si ted nevzpomenu co to je za znacka ale vim ze mi to kuba mluvil [upravil dne 1/9/09 volvik]
  11. volvik

    Short Shifter

    presne tak na penezich nezalezi ale fakt jak mi kuba napsal tak jsem se jenom zeptal za kolik a hned jsem psal beru vsak kuba to muze jenom potvdit
    • 63
  12. volvik

    Short Shifter

    vzkazu mu a ja nevim jak bude chtit on jeste premysli a ceka na penize prvne chtel 106 S16 ale rikal ze nemuzou byt dve 106-ky doma a ze by asi nesehnal tak dobre jako ja rikal ze jsem mel nehorazne stesti a to jsem mel
    • 63
  13. volvik

    Short Shifter

    No jo chce si koupit bud peugeota 306 GTI-6 a nebo seat ibiza cupra Porad ho premlouvam at si to necha je to nadherne auto
    • 63
  14. volvik

    Short Shifter

    No tak to je parada bracha prodava auto tak mu to porvu pro pohodlnejsi razeni a jeste mu vemu lestenou krytku nadrze
    • 63
  15. volvik

    Jaký mobilní telefon Nokia?

    ja mam N85 ale je tam trosku vyssi cena ale je paradni
    • 30
  16. volvik

    Short Shifter

    Zdravim panove nevite nekdo jestli to bude pasovat ze saxa???
    • 63
  17. volvik

    Volga 21 aneb něco pro oko

    No tak to je nadhera :potlesk:potlesk:super
    • 42
  18. me pobavily vsechny :D:D
  19. Kubo asi mas pravdu nebylo to k tematu
  20. Diky
  21. Tak to bych si je tam dal ale ja je v technicaku nemam ale stejne tam jsou a nepujdou dolu
  22. no jo ja uz to asi z ruky jenom tak nedam a ta krabicka na radio vubec nevim jak se tam ocitla porad jsem ji mel doma a najednou byla tam a auto bylo zaparkovane v garazi celou dobu Jinak zdravim tvoji drahou polovicku
  23. volvik

    aktuálně o všem

    To je brutal ale projel bych se hned hlavne ne s tou babou [upravil dne 1/9/09 volvik]
  24. Diky za prani A nemas za co jinak nadherne auti a snizeno je to tak akorat mozna by to chtelo jeste podlozky
  25. jasne diky moc a dneska to vyfotim a hodim to sem at kazdy vidi jak si to vyresil
×
×
  • Vytvořit...