Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    No to zas me vikendy vychazet nebudou ale jednou mesicne by to slo
  2. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Nmusim podekovat Creamsovi dneska jsem vyzkousel po nocni na akci ty red bully a fakt ze me to postavilo na nohy :D:D
  3. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    ja uz jsem psal ze urcite by to slo domluvit nejake pravidelne srazy
  4. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Parada tak to se tam nekde uvidime a chtelo by to domluvit nejaky sraz kde se vsichni potkame
  5. Vitej mezi nami a preju hodne stastnych kilometru A mas ji peknou
  6. No nic moc ty minule kola byly peknejsi
  7. Jj presne tam
  8. zbavovat se ji nebudu necham ji tam
  9. Ja ji mam takhle a nikde se mi o nic neopira mam tam jeste hodne mista
  10. Taky jsem se ted dival na foto a nejak to zkresluje ale Acko tam neni kuba mi jeste rikal ze tento rok byl na repasi
  11. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    No tak to bude silene
  12. No 250km je celkem dost hodne a zajimalo by me jestli jeste pres neho vidis :D:D
  13. Tak panove zase jsem umyval a lestil a tady je nejake foto
  14. Presne tak a to je prave to co mi tam bude chybet ta cerna na tech kolech ale co za pokus to stoji prehodim zhodnotite a ja se rozhodnu
  15. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    sakra to jsou rady
  16. volvik

    Noční hlídání

    No nekdo to forum hlidat musi pres noc aby nam ho nikdo neukradl :D:D pres den se to tady hlida dost ale pres noc kazdy spi
  17. volvik

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ze by zamraceni
  18. volvik

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak uz aby to bylo
  19. volvik

    aktuálně o všem

    no tak doufam ze to teda ta klikovka neni to by byla skoda
  20. uz bych to prehodil ale bracha neni doma musel odjet do roboty ale mel bych to tady dat do konce tydne
  21. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    No budu muset protoze tam chci jet i kdyby se delo cokoli :D:D
  22. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Tak panove volno nedostanu ale vyresil jsem to tak ze po nocni si vezmu jeste ranni a prospim cely den a rano brzo vstavat a jedem :D:D
  23. No jasne ale ten magor mi to rekl tesne pred sichtou takze jak bude cas tak to vyzkousim a pak hodim foto jsem jenom zvedavy na vase nazory [upravil dne 8/9/09 volvik]
  24. diky béďo
×
×
  • Vytvořit...