Jump to content

MIREKDREAM

User
 • Content Count

  17
 • Joined

About MIREKDREAM

 • ID člena
  14308
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Titul
  ghj
 • Město
  gjhj
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Když odvrtám nyty, co drží motorek, jak se potom uchytne motorek opět na nyty?
 2. Zdravím úplně stejní problém sice já mam packu dobrou, ale když je strašní horko tak to začne blbnout, ale jak je chladno, tak páčka funguje normálně. Nemá někdo na prodej kolíček do blinkru. Děkuji za info.
 3. Vrže při odklopenem stěraču. Asi mechanika
 4. Zdravím vše, muže mě někdo poradit. Mam Peugeot 307 r. v. 2002 hatchback a začal mě strašně vrzat zadní stěrač. Zadní stěrač je funkční (stírá) ale strašně vrže. Zkusil jsem stěrač promazat WD mazivem jen povrchově (nerozebíral jsem) na jeden den přestal vrzat, ale další den opět začal vrzat. Co myslíte je potřeba koupit novy motorek nebo se to da ještě opravit.
 5. Přesně toto jsem chtěl zkusit. Zítra vyzkouším. Za tím velký dík.
 6. ale já jsem se žlutím kabelem nic nedělal, jenom jsem přesunul červení z pozice 7 na pozici 6
 7. Tak jak píšeš jsem to zkusil. Černí kabel jsem nehal (ukostření), červení kabel jsem přesunul z pozice 7 na pozici 6. a žlutí jsem nechal na pozici 4. Test. Když jsem zkusil vypnout kliček a zapnout tak to fungovalo, ale když jsem vypnul a vytáhl klíček a dal nazpět do zapalovaní tak opět jsem musel manuálně zapnout rádio a paměť se vymazala.
 8. Tak jsem se podíval na tu patici v autě (samice) pro zapojení autorádia a zjistil jsem, že když to proměřím bez klíčku v zapalovaní tak pozice 1 je hluchá, pozice 2.3.5.6. a 8 jsou bez napětí. V pozici 4 a 7 napětí je. Měření s klíčkem v zapalovaní vše stejné akorát v pozici 6 proud přibyl, tak že pozice 6 má vliv na klíček v zapalovaní. Patice autorádia (samec). Pozice 1.2.3.6. prázdná. Pozice 4 žlutý kabel, pozice 5 modrobílý kabel, pozice 7 červení kabel a pozice 8 černí kabel. Poradí mě někdo, jak propojit kabely, dík za pomoc.
 9. Tak že pokud bude rádio správně zapojené bude se zapínat a vypínat na vloženi a vytažení klíčku že zapalovaní, ano nebo ne? Ptám se tak protože autorádio zapojoval autoelektrikář a ten tvrdí že to jinač nejde. Dík za rychlou odpověď.
 10. Zdravím vše, potřeboval bych poradit s autorádiem. Koupil jsem autorádio Pioneer MVH-390BT a vyměnil za originál autorádio v Peugeot 307 hatchback r. v. 2002. Chci se zeptat, jestli je to normální, když s autem nejedu dva nebo tři dny tak musím autorádio manuálně zapnout, ale když s autem jezdím často tak stačí abych na dálku přes klíček na otevření auta zapl otvíraní a vidím, jak se autorádio automaticky zapne. A to samé s vypínáním autorádia, když vypnu a vystoupím z auta a zamknu auto tak autorádio hraje dal asi tak dvě až tři minuty pak se automaticky vypne. Je to takové nepříjemné, byl jsem zviklej zastrčit klíček do zapalovaní a rádio se zaplo, a to naopak když jsem vytáhl klíček že zapalovaní a rádio se vyplo. Tak že, da se stým něco dělat nebo si musím zvyknout nato co to dělá. Dík všem za pomoc.
 11. Zdravím vše, zhaním na Peugeot 307 hatchback r. v. 2002 benzín zadní nárazník, pokud možno modrá – metalíza. Nebo nemate nějaký tip, kam se obrátit. Všem děkuji za pomoc.
 12. Zdravím vše, chtěl jsem se zeptat, jestli by někdo neporadil co by to mohlo byt za závadu na autě. Před měsícem jsem přezul ze zimních pneu na letní a začla se projevovat závada na pravé zadní straně. Při jízdě do práce slyším, jak mě zadní pružina brnkne, takoví ton jak když brnknete do hudební struny. Do práce jezdím plné auto (5 osob) a udělá to tak 4x5 za jízdu. Kamarád říkal ze je to silentblok zadní nápravy, druhy zas říkal že se mu to nepozdává na silentbloky. Nesetkal se někdo z takovou závadou? Děkuji za rady. [upravil dne 30.4.2014 11:43 od MIREKDREAM]
 13. Zdravím vše, mám dotaz na výměnu silentbloku na zadní nápravě. Mám Peugeot 307 1,6 80kw rok 2002. Zajímá mně jestli je to moc náročné a kolik to stojí (materiál + práce). Děkuji za pomoc.
 14. MIREKDREAM

  Termostat

  Dobry den, mam dotaz ohledně termostatu na Peugeot 307 1,6 benzín 80 kW. Jaká má byt teplota u tohoto auta, mě to ukazuje 80 stupňů, ale když jedu z kopce a vyřadím tak mě teplota jde dolu na 70 stupňů. Je tento termostat pokažení nebo funguje dobře? Pokud je pokažení jaký termostat potřebuji. Může mě někdo podle VIN říct jaký typ VF33CNFUB82389899. Děkuji za pomoc
 15. Dobrý den, při prudkém zatočením do leva mě do vozidla na chvíli vnikne studení vzduch z ventilátoru. Přitom do vozidla pouštím teplí vzduch. Jeto nějaká závada na topení nebo je to normální. Ještě dotaz, jak topí Peugeot 307 1,6 benzín? Jezdím z kamarádem do práce a ten má Škodu Felicii 1,2 benzín a ten když zatopí tak v autě je rychle teplo jak v kotelně, ale když já topím v autě tak je to takoví vlažní teplí vzduch Děkuji za pomoc a rady.
×
×
 • Create New...