Jump to content

Petr 9

Uživatel
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Petr 9

 • ID člena 13090
 • Rank
  Nováček

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Pardubice
 • Stát
  Česká republika
 1. Disky Fiat-středová krytka Peugeot

  Jak píše Milan, pasovat si myslím budou, protože u nás vídám 807, která má přesně tyhle origo disky Fiat. mireko: díky za odkaz.
 2. Ahoj, mám dotaz, lze na origo disky Fiat koupit středové krytky Peugeot a vyměnit? Koukal jsem zatím jen na eshop-peugeot.cz, tam mají různé krytky, ale nezdá se mi, že by měli pasovat.
 3. Nový člen 807

  Mám to přesně obráceně...poutko na posuv šedivý a páčku červenou...jestli tedy nedělám chybu v tom, že nejdříve tou páčkou u zámků pásů sklopím sedadlo a potom teprve tou červenou páčkou překlápím sedadlo dopředu...uvidíme, cvičení dělá mistra, že Auto má cca 95 tisíc...nechával jsem teď v pátek měnit olej+filtry a ptal jsem se na to právě mechanika a ten mi pouze řekl, že ta netěsnost je v napojení hadice na chladič, ale že by to neřešil, že některý motory si prostě sem tam ukápnou. Tak jsem se chtěl jen ujistit tady na fóru, jestli nekecá...
 4. Nový člen 807

  ad sedačky: myslel jsem to tak, pokud např. sedím ve třetí řadě a chci si sklopit sedačku ve druhé řadě dopředu, abych mohl vystoupit, tak k tomu slouží ta červená páčka u paty sedadel, že jo? Takže bych měl sklopit opěradlo dopředu, jakoby do polohy stoleček a pak vzít za tu červenou páčku a překlopit sedalo dopředu a to mi právě zatím moc nejde...asi to moc rvu silou ad olej: našel jsem v mobilu fotku, fotil jsem v rychlosti...to rozmazané kulaté v popředí je myslím odtoková hadička palivového filtru...myslím...a na té hadici u spony jsou vidět stékající kapky oleje.
 5. Nový člen 807

  Zdravím všechny autobusáky, hlásím se do klubu, mám rok 2009, 2.0 HDi, přední/zadní sensory, dálkové Webasto, el. šoupačky atd. První postřehy To pohodlí je prostě návykové, měl jsem i Grand Scenic(05) a myslel jsem si, že se tam sedí pohodlně...celkem mě překvapil motor, i pokud jedeme v 6 lidech(dokupoval jsem dvě sedačky), tak není problém ani v prudkém kopci. Pokud jedu sám a chci předjet, tak šlápnu a předjedu...zatím si trochu zvykám na klasickou ruční brzdu(ve Scenicu byla elektronická a dost usnadňovala rozjezd např, v kopci-manželce). Spotřebu jsem zatím nezkoumal a radši si užívám jízdu...Teď nějaké dotazy 1.Všiml jsem si, že mezi intercoolerem a napojením hadice si ukapává olej, nic dramatickýho, ale....máte s tím zkušenost?, je to spíše vlastnost motoru než závada? 2.Při sklápění sedaček druhé a třetí řady asi dělám něco špatně...zkoušel jsem tedy jen dvě sedačky...postup:u sklopeného sedadla dám červenou páčku nahoru a zaberu, ale většinou se mi zdá jakoby se odjistila jen polovina sedačky(ta strana u páčky)...přitom sklopení pomocí páčky, která slouží i k polohování opěradla jde krásně lehce. Chce to tedy jen dostat to do ruky nebo musí být sedačka např. až na konci lyžin? 3.Už mám za sebou i první zkušenost se šoupačkama, kdy jsme zastavili na opravdu mírně nakloněném okraji chodníku, dveře se otevřeli, ale zavřít se jim jaksi nechtělo...tedy dovřeli se a hned vítězoslavně zase otevřeli.... Naštěstí díky TOMUTO fóru jsem vědě, že se to může stávat, takže pomohlo mechanické zavření a jede se dál. 4.Prosba...nemá někdo tu originál Peugeot tašku na povinnou výbavu, jde mi o reálné foto, nebo třeba jestli má někdo originál koberčky Peugeot a kolik stojí? Lze takové věci objednávat přímo přes Service box? Zatím díky a autobusům zdar
 6. Prosím také o info k VIN: VF3EBRHRH9Z003153. Díky moc
×