Proč hnus?Lepší než laminátové lopaty a rychlá a zběsilá nefunkční křídla.Navíc je to spíš recese...a myslím že postavit rata je možná leckdy těžší a náročnější než postavit auto které si hraje na něco co není
Rejty : Škody Promuže je mi líto,ale hlavně že jsi v pohodě a odnesla to plechařina.Ale na druhou stranu máš Filcku,ne?Tak máš čím jezdit;)
tak ja mel k svemu formanku vetsi citovy vztah nez mam k 206..vecer hodim fotjky
mam jen otlacene zebra od pasu a rano se mi jeste blbe dychalo.....ale uz sem v pohode:)