Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak kdybych ja sel osobne do ratu..vybral bych si k tomu Puga 205 v černe barve.)
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak zmer naraznik, z boku:) ja ti pak reknu jestli by tam paslo
  3. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Proč hnus?Lepší než laminátové lopaty a rychlá a zběsilá nefunkční křídla.Navíc je to spíš recese...a myslím že postavit rata je možná leckdy těžší a náročnější než postavit auto které si hraje na něco co není Rejty : Škody Promuže je mi líto,ale hlavně že jsi v pohodě a odnesla to plechařina.Ale na druhou stranu máš Filcku,ne?Tak máš čím jezdit;) tak ja mel k svemu formanku vetsi citovy vztah nez mam k 206..vecer hodim fotjky mam jen otlacene zebra od pasu a rano se mi jeste blbe dychalo.....ale uz sem v pohode:)
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    PRODAM TO SVOJE PREDNI LIZATKO..CHCE TO OBNROUSIT,NASTIKAT PLNICEM A BARVU.....CENA 500,- FOTKY NEKDE VE VLÁKNE....PASUJE NA 206KU:P
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jj vsichni v pohode..vecer dam fotky..jo jinak ja sem nechtel byt ten co to rekne:-D:roker
  6. Rejty

    Rádio Kenwood

    ale tak znas tu hlasku ze i nejlepsi Sony nebude hrat jako nejlevnejsi Alpina??:-D:aut
  7. tu
  8. rozdil vice nez patrny:-D
  9. urcite to zvedat nebudes...je s tim srani jako prase:-D na to budes srat..jen sem zvedavy na ten vys hup u vas u baraku co mate:-D jak to budes prejizdet:-D
  10. trochu snizene to bude:)ale ja to mam vic:-D:super
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak jsem dneska v lovosicich boural.... Muj Forman na sracky.borec mi nedal prednost z veldlejší.....zitra uvidim skody
  12. Rejty

    306 KQL ... Omp, ATS

    Jedině kdyby byli někde nějaký TH-line za rozumný peníz... tedka sou za dvacku na tuning foru:-D
  13. Rejty

    306 Black Widow /// prodáno =(

    tak si to rozpocitej na tech 10 let a vyjde ti litr na rok...to neni moc a pokud to je jak ty rikas jedina zavada za desetileti je to v cajku,tak ybch se na to autko tak nezlobil:)
  14. uz se tesim az to dodelas a v TC budem stat spolu vedle sebe jako pažóti:)
  15. ty gumy sem mel na favoritu a spokojenost:)
  16. Rejty

    406 coupé by tom406

    de to udelat.nahore sem daval odkaz na topic na tuningclubu 206..de to udelat obrousenim a nalepenim barevnych obalu ze sešitu....to čtete poradne:-P sorry Tome za OT
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    oprava filcky mne vyjde na 700 s lakem:-D:D:D:D:Da mam super karu:-P a podlaha je zdrava.jen lemy v prdeli:(
  18. bude:-D ale hozo,úak si uvedom ze k tomu musis upravit i lemy blatniku....pak to snizit a úpopripade kola vystavit podlozkama aby to bylo zaroven s okraji blatniku:)
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nezda..snih.led a auto u zeme si vyžádá svoje:(...taky chcu leto ty sracky mna upe seru
  20. bez martyho by neslo nic:):potleskser na to hod to tam az bude teplo:)
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nic neham si ho.zhánal sem pul roka nez sem ho zehnal a daval sem za nej tisicovku:)
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    brzdy zmizly:( prijdou tam z 307 z 2,0 HDi:) a nebo bremba z coupe?
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak jsem teda prezul na ty letni....potrebuju podlozky abych udelal z kol o ET25-> ET15 stacili by asi 1,5-2 cm:))) a muzeme to stocit uplne dolu,muzu dolu jeste 2cm:) jen hodim foto jak uz to mam nizko..jinak na druhem narazniku \"bez mlhovek\" nebudu davat lizatko a naraznik bude ve stejne vysce jako je ted lizo z lagi:) [upravil dne 20/2/10 Rejty]
  24. Rejty

    306GTi-6 by Béďa

    kolecka nova nebo ojetá:-D:potlesk
  25. Rejty

    Lidskej vkus

    tak ten mercedes je super...2,0 kompresor AMG...ma to jeden kluk co se mu staram o zahradu..peckovni autko:)
×
×
  • Vytvořit...