jeste mne ceka predni anraznik+ zadni naraznik+ decentni prahy chci sehnat mno...a pak priprava na lak..dodelani interieru...postavit garaz,altan na zahrade.....hafec veci tenhle rok..hlavne ze mam praci(dost prace).. a nebudu muset do prace chodit i v zime:)