Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    prodam podlozky......
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    http://teamdynamics.cz/wheelimages/large/equinox_matt_black.jpg libej se mi dost!!!!!!!
  3. ja mam treba auto na 17\" a auto je stejne pohodlne jako predtim:-D:roker
  4. Rejty

    capyho 405 mi16x4

    http://bouracky.sbazar.cz/peugeot405-mi16-4-4-medenec-o3548581.html kdyby si neco potreboval narazil sem na tohle:)treba se bude hodit:)
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    diky diky:) uz jen 7 let do 30ti:-D:super:D
  6. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Ej diky MOC!!!!!! kdyby nechcalo,stravil bych narozky se svym autem..ale takhle nevim nevim:D:D:D
  7. jasneee..RD.cz je meho kamarada:))))ta stranka byla ode mne....jsem rad ze jsem nejak castecne pomohl k novym kolum:))))
  8. kola mas nove???od koho?
  9. bacha na gumy...mas to za litr jestli te stavi..uz kontroluji i v Povrlech:-D:aut
  10. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dobrej pocit:-D
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    přesně tak:)))) zitra dosiji druhou stranu a pak vsadim repro a monitor:)
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak zas delam svadlenku..neco tu vznika co to bude???:-D:D:D:D
  13. porad resite ze je to pro motor tezke...1,6 HDi si ymslim ma dostatecny vyxkon na to aby utahla i 215ky..ale 205 bude lepsi:)
  14. Rejty

    ukažte svoji 206

    jsou paradni:)
  15. Rejty

    Další 106 GTI

    winco..ja kdyz sem mel puceny filtr BMC na svoji 206ku..tak to melo hodne hlasitejsi zvuk nez muj vyfuk od remuse:))))) kubo.chtelo by to ten vyfuk mno..takhle je to jen na pul:super
  16. Rejty

    FIKovo 306

    kdyz to udelas poradne,tak se to neoloupe:)))):Duz sem to taky tak delal:-D
  17. Rejty

    FIKovo 306

    vyjde na stejno jako kdybys ty gumy sundal..akorat o 600 korun levnejsi a vysledek mas stejny:)
  18. jaky maj vzorek? ani na sezonu nejsou pouzitelny?
  19. ja mam 215/40.ale jak sam vis to auto pouzivam jen sporadicky na projizdky a prijde mi to celkem pohodlne..ale nesmis trefit diru po zime..to je jas s normlanim autem,ale trochu horsi mno...volil bych 205/40(45) asi
  20. kamarade jsou suprozniiii!!!!!!
  21. Rejty

    406 coupé by tom406

    paradni....krasny zvuk 6tivalu..bojuzel mam jen 4val..ale snad v zime uz s turbem:)
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jeste mne ceka predni anraznik+ zadni naraznik+ decentni prahy chci sehnat mno...a pak priprava na lak..dodelani interieru...postavit garaz,altan na zahrade.....hafec veci tenhle rok..hlavne ze mam praci(dost prace).. a nebudu muset do prace chodit i v zime:)
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ja bych stejne udelal tu 607 na plyn...nevim HDI je faj...ale neverim tomu motoru..neco se posere a uz to jede:myslim
  24. Rejty

    ukažte svoji 206

    rozebehla a s prehledom..to mi ver:)
  25. Rejty

    406 HDI BREAK restyl

    kuze by chtela poradne naimpregnovat:)meguiars psotaci dokonale:-P:super
×
×
  • Vytvořit...