Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    Club scene Brno 2010

    ja mam doma 3 a jeden jeste koupim az budou met v makru zas 2 metry dlouhyho:-D tady jeden hlidac:-D [upravil dne 19/4/10 Rejty]
  2. origo kapota origo maska bez znaku...a origo zahlazeny naraznik
  3. Rejty

    Club scene Brno 2010

    nevim tak vymsli neco...treba Lev kultovní:-D podle kol...ja bych dal do jmena proste neco co k tomu autu patri a podle ceho jde poznat..snad to neni blby....nic lepsiho mne nenapada:-D
  4. Rejty

    Club scene Brno 2010

    tome prave proto to chci nejak resit trochu s predstihem:-D:super tebe bych tipoval jako druh lva : \"Lev carbonový\" :-D ja bych melů : Lev Marseilský......třeba Volvik by mohl byt druh Lev zlatý:-D a tak ..proste nic na tom neni.... Sobol tak lano proste nekde sezeneme:-Dda se vsecko vysmelit....
  5. Rejty

    Club scene Brno 2010

    psal sem dotaz na poradatele tuningcupu..protoze bych se sice moc rad ucastnil TC tak to asi nepude a tohle je proste jedina moznost jak protlačit svoje auto na vystavu!!!!!!!!a ja sem proste rekl ze se do Brna dostanu za jakychkoli okolností.....( co si budme povidat,kdyz uz tu praci na aute delam,chci z toho neco mit a aby si proste lidi to moje auto fotili a hezky mi pohladili moji ješitnost jak to auto mam hezky)i kdyz tam bude hafec hezcich aut,chci tam stat taky:))))))) dale: Moje predstava o aranžma by byla: tema ZOO: Výběh lvů vsichni jste asi byli nekdy v Zogolicky:-d takze co je potreba: Písek,popripade hodne pisku podle zucastnenych aut jako podlozi...pak kameny.idealni na tohle je křemičitej porfyr tady je ukazka(pouzivam ho na staveni suchyhc schodu na zahrady¨... http://www.facebook.com/photo.php?pid=30676459&l=50c01651a8&id=1300414492 dale by to ctelo kmeny.vetve proste sehnat někdá v brne nekoho kdos e timhle zabyva.....dale z materialnich veci potrebujeme provaz..ale myslim provaz!!!(takovy ten spletany,treba na lodich se pouziva,ale staci mensi prumer tak kolem 2-4 cm...dale z neceho udelat jakoby ten výběh..staci nizky plotek na naznačení....pak udelame stojany na popis auta(jako v Zoo proste plech o velikosti A4 na nožičce na ktere se dá povídani o autu a o KLUBU.. Dále budu potřebovat,aby mi kazdy kdo do tohohle zavazně půjde, odeslal na mejla: MRzahradictvi@seznam.cz povidani o svojem aute a jak by ho pojmenoval...ja treba bych dal jsmeno Lev Marseillský,pac to mam do Olympicu marseille stylizovane.... co jsem ja ochoten a schopen zaridit..jelikoz jsem z Ustí nad labem,tak u mne pada pisek,kameny a vetve,popripade stromy.... co zaridim: cedulky a popisky,vytisknu a napisu povidani o klubu a o kazdem aute....cedulky necham zalaminovat do pruhledne folie...takze popisky + zaridim vyzdobu kvetinami a keře zaridim tak..tohle mi vzhledem k memu povolani nedela problem....dale bych potreboval aby nekdo zaridil ten plotek a provaz...a poprosil bych vas aby kdo budete mit napad,co pouzit,okamzite napsat!!!!!))) Vychazel jsem tedy z tohoo ze muj napad na clubscene ste vyhodnotili jako nejlepsi...pokud by prisel nekdo s lepsim napadem..klidne se prizpuspbim....v tydnu namaluju obrazek jak bych si to asi tak predstavoval:)
  6. Rejty

    swedak 306

    a ja si delal starosti kdyz sem sií přešíval sedačky že na jedne mam 3 vlnky a ty jak si řikal že ze 3 vlnek si hlavu lamat nemam a ted to teprve chapu!:D:Dparadni intros...barva a motorak se mi libi..opet nekdo udelal neco jineho nez maji ostatní a to schvaluji!!!!!! ps: potrebuju nalakovat auto...nechces mne to udelat:-D
  7. Rejty

    swedak 306

    to plati i o 206:P šak sami uvidíte.
  8. Rejty

    Lidskej nevkus

    a hlavne nebylo problem u neho menit barvu na potkani...:D:D:Dkazdej sraz jinej lak..docela haluz:-D
  9. Rejty

    Lidskej nevkus

    treba 205 kabrio je hnus....hnus a shnus...jestli se mne to libilo,tak tedka je to hnus proste.....a ta skodovka kdyby mela svetla z Pola 9N..tak to beru..ale krasnou praci zabil hnusnyma svetlama:myslim :myslimje to hnus pste:super
  10. ¨hm 25tka profil..to by slo:-D:D:D:D:D
  11. Rejty

    swedak 306

    mne se pochlubil davno dopredu ale zachoval jsem tajemstvi:-D:roker je to krasavec....
  12. Rejty

    Club scene Brno 2010

    ovsem tohle zalezi na tom jestli buide v brne club scene
  13. zdarec..takze bych chtel tomu dat jasnou podobu..predem upozornuju lidi co by do tohohle chteli jit,tak si musi usetrit penize stranou...tipuju tak 2000 na bok na material:) takze chtel bych dat dohromady členy tohohle podniku s tim ze pak se domluvi zbytek..pokud souhlasite s Tematem ZOO ...dokazete si predstavit jak to asi vypada v zogolicky. a ve vybehu Lvů:-D...takze se hlaste:super pokud do tohoto pudete,musite počítat s investicemi
  14. Rejty

    207 by Sobol- prodáno

    http://i260.photobucket.com/albums/ii30/Cossiekalle/bella.jpg a tady fotka na 206 [upravil dne 18/4/10 Rejty]
  15. Rejty

    Fotky našich 307miček

    NECHCI RYPAT...ALE PROSIL BYCH O PŘESUNUTÍ TOPICU BUD DO SEKCE \"TUNING\" NEBO SEKCE MODELY \"307\"
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    oo dekuji ti..ale zes mel co delat :-D
  17. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    hehe serotonin dela divy:-D
  18. Rejty

    206 RC

    bude bude,setrim na to....pocitam ze v zimne auto povezu do anglie do DP engineering..zatim se udela jen lak..mam tu vlakno o mojem aute..podivaj sa dole Cinnamon razzles:)))))
  19. Rejty

    Spotřeba

    206tka 2,0 HDi 4,8litru..je po cipu a udelany vyfuk a moje GTi po nasazeni 17\" kol spotreba prumer 7,5 litru:super
  20. Rejty

    206 RC

    winco,,,sedacky z rc se pohybuji kolem 12-15tisic samotne:super
  21. Rejty

    206 RC

    to je vyzva ? :-P pro mne urcite......pac pude o vrrrrrmmmmmm tssssss...vrrrrrmmm tssss.vrrrrrrrm tssss..vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmm:D:D:D:D
  22. ja sem prave odpad..3 mesice mimo odma v posteli ale uz se to zlepuje:-D ji jinak naraznik bycj nezahlazoval...je to pak divnyx k 309
  23. ja projistotu od vanoc nejezdil:-D sem mel mononukleozu,tak sem stejne nemohl......ale krasavec...tesim se moc
  24. uka fotky uka fotky:bacha
  25. Rejty

    206 RC

    pekne pekne....brzo bude mit moje GTI minimlane stejny vykon jako RC:P:P:P:P:P:P
×
×
  • Vytvořit...