je to tahany rukama v rukavicich..u 206 sou zadni lemy upe blato:)
jinak prijde to udelat upe jinak pod kolama byli 2 cm podlozky...takze musite pockat:)
tak aj ja pridam..musim razne tahat:-D jo jeste sik tomu pripoctete 3cm navic:-D:roker
http://rejty206.rajce.idnes.cz/200CANON/
[upravil dne 13/5/10 Rejty]
takove mam na 206 taky,ale komplet dural bez cernych sroubku je hezke...drzim pesti a su rad ze ste nenechali cernou umřít!!!!!!pac to kdyby ste chteli,byla by moje:-P:super