Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak kole sou 7x17\" et 25 .....pod prednima mam 0,5mm podlozku jinak kola sou na prodej za 4500....potrebuji lak a ja nutne love na nove kola:aut
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hovno..cisty plechy:-P laminat
  3. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ispirace timhle mne neuskodila:-P
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    na lak si pockate hosi..bude se rezat:-P:aut
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    SPy foto...bez new kol a pred brousenim.jen poskladane..tak si zas nemyslete ze je to nejak TOP
  6. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak cekejte to tu o pul 7:-P:aut zkusim to poskladat:-D:D:D:D:D [upravil dne 15/5/10 Rejty]
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    kdo chce SPY foto?????
  8. Rejty

    Lidskej vkus

    ...
  9. Rejty

    Lidskej vkus

    tak sem dam par fotek kluci
  10. Rejty

    Lidskej vkus

    zralok cili 6kove kupe bylo fajn..Woody byl hajzl,ani mne tam nechtel pustit sednout i kdyz ke stavu interieru to naprosto chapu!!!!! epesni moc byl
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hele mrzi mne to...ale vrde jadro PC bude jezdit porad,TAKZE V LETE TO SRAZ JISTI TO POJEDU I KDYBY HORICI HOVNA PADALI:-D
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ja rozum aspon trochu mam:-D:roker:mrk
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    sedacky se pak jeste dovypnou:super rozum mam..ale financni tíseň sem vyresil jinym zpusobem:super
  14. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jen 90km..sice ma moje autí porad bebí že neni tak hezke..ale to neva:-P
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hej tak to bude moc epesnost a rad vas hosi osobne poznam...urcite prijedte....snad budu mit uz nove kola:myslim
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    neboj ja to turbo dodelam..jen cena kolem 70tis za komplet je uzasna..ale dam to mne to neva:D
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ja taky nejsem:) pojedusvym v lete..turbo bude..ale pristi rok..letos design,,,pristi rok technika:P
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nemel sem to srdce nedela se nic....zatim takhle [upravil dne 14/5/10 Rejty]
  19. Rejty

    Tahání lemů

    je to tahany rukama v rukavicich..u 206 sou zadni lemy upe blato:) jinak prijde to udelat upe jinak pod kolama byli 2 cm podlozky...takze musite pockat:)
    • 32
  20. Rejty

    Tahání lemů

    tak aj ja pridam..musim razne tahat:-D jo jeste sik tomu pripoctete 3cm navic:-D:roker http://rejty206.rajce.idnes.cz/200CANON/ [upravil dne 13/5/10 Rejty]
    • 32
  21. hlavne ty gumy aspon vyfoukni:-D
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hehe suprise:D:D:D:D:D
  23. bily kola sou pecka..dou i kmoji oranz barve..jo jinak epesnost moc:aut
  24. Rejty

    \"Moje\" dva poklady ( 106 S16 )

    takove mam na 206 taky,ale komplet dural bez cernych sroubku je hezke...drzim pesti a su rad ze ste nenechali cernou umřít!!!!!!pac to kdyby ste chteli,byla by moje:-P:super
    • 29
  25. Rejty

    207 by Sobol- prodáno

    ehm.co rikas na pocin 106tky ktera skoncila za tebou?
×
×
  • Vytvořit...