pawlyk.....ja tajky bydlel u nasich...jenze sem bydlel misto sestrenice..a hodne u mne je moje slecna,mno a ona se vratila domu po 2 letech,za ty 2 roky mne ani nenapsala ahoj ani zpravu nic,,prijede a proste mi oznami mno vyhvizdni to je moje ja tady driv bydlela,co proste sliby moji babicky ze tam zustat muzu tam kde jsem jsou uplne k hovnu pac mi vcera rekla ze ji tam chce mi a ja mam jit nekam....
Peugeot09..opravdove kamarady mam jen 2, Gambace kteremu sem calounil modrou 206,ten co mne nabidl je naprosto uzasne!!kdyby se cokoli delo,mam misto u neho v hradci:),tohle by pro mne nikdo neudelal!!!!! mno ale byt sem sehnal od kamarada Fanyho..schodou okolnosti ma taky peugeota,307 SW,na nem mne taky ceka prace čalouneni,pak také uvidite foto...takze sem to nejak vyresil a ted tam jedu podivat se za svetla a dam foto.....
BTW,JINAK MODRA 206 GAMBAČE PROSLA ZVENKU NĚJAKÝMY ZMĚNAMIA ZA 14 DNI PROBEHNE FOCENI DO ČASOPISU TUNING MAGAZINE,TAKŽE KDYBY JSTE SI CHTELI POCIST TAK PAK MATE MOZNOST:)))ALE JAK VYPADA SE NECHTE SE PREKVAPIT:aut