Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak jsem dodelal naraznik....tak zitra na auto:))))
  2. to bylo mocne...kovachřííík:-D
  3. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dneska sem dodelal mlhovky a uz sou v narazniku,,takze pujde zitra na auto..ted se du kupat:-D:super
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    zháňám leveé zadní dveře na P307 SW..kamos byl akcni a otevrel dvere presne do auta co jelo vedel.....k´d barvy ..... KDAC ** ....... diky moc za nabidky
  5. prej vcera..ééé co to jééé,prasklej kondenzátor..já se mohl potrhat smíchy:-D
  6. Rejty

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    mam stejne gumy falkeny:-D pekne
  7. ne asi honziku sem ti to rikal porad ze vylestit vsecko:-D:P
  8. Rejty

    Des lignes pures 306

    hale muzue mi prosim konecne poslat ty slibene fotky:-D rad bych vedel jak si vyresil napojeni lemu na zadni naraznik:)
  9. Rejty

    Des lignes pures 306

    se strasne roztahklym autem tipuju:-D
  10. ne nemusi..beztak pokud to neni strojne drzet ten lak na tom nebude---- a nebylo by to hezky...pak koupis meguiars lestenku na kov a vzdyyk to budes muset pretahnout
  11. V TE DILNE OKOLO JE NEJAK UKLIZENO BEZ AUT:-d
    • 80
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dneska sem absolovoval druhou policejni silnicni kontolu a bez ztraty kyticky..jen narazky na kola..ale kdyz sem rekl ze mi proste TUV v cesku neuznaji,tak byl klid:-D zalezi fakt na policajtech a rychlosti jizdy:-D:super
  13. takze jelikoz nejsem zatim řádný člen,tak hlasuji neoficialne,nebot pokud se sraz bdue konat v lednicko valtickem arealu,tak se zucastnim...mam to tam rad a v sedleci coz ej kusek mam kamarády,nebot jsem tam pul rou pracoval ve firmne vino mikulov:)))))
  14. mne se to libi:-P
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dneska sem si dal dostavenicko u kamose....tohle sou moje byvale kola:-D
  16. Rejty

    309 GTi16 Miami

    to mne je 206tka pomala..uplna louda:-D
  17. Rejty

    406 TURBO... na prodej

    az sundas to kridlo,bude to zas hezké auto:))))) beztak časem dospěješ do stádia,kdy si reknes.kola a podvozek staci.maximalne zalakuju listy do laku a bude:)))))
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dikec vojto:)))) jen skoda ze sem ji zatim envidel ve zpetnem zrcatku..rpsitit tyden az se nejak rpestehuju,tak vykytuju naraznik a necham ho laknout s maskou a kapotou:)
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jsou tam asi 4 byty...... my mame 2+1 +spis,koupelna a zachod zvalst:super
  20. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jj, pro dva..pro mne a pritulkyni:-D:aut
  21. Rejty

    306 Black Widow /// prodáno =(

    ta podlozka co chani torzku pred vyklepnutim chce poradne mazat a pak tocit a tahat..jak je sisata,tak proste v jedene poloze vyskoci
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jojky,odkaz sem nedal:-D http://reality.bazos.cz/inzerat/6101420/21-70m2-14-baraku-do-osobniho-vlastnictvi.php je tam par fotek pronajmuteho bytu od kamarada:)))) hale mam snizenou zadni napravu o 7 cm... a kdyz to nalozim fest kecne 3cm..vepredu vubec..tam je to porad stejne
  23. Rejty

    Navigace--ano? ne?

    nejlepsi navigace je s pavlem liskou:-d:D
    • 58
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    DIKEC ZA RADU:))) MAM JEN VYFUK..KOLA PREHODIM,JINAK NIC,KAT MAM:) Tady bydlim mno..musim si privezt par veci:)
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    pawlyk.....ja tajky bydlel u nasich...jenze sem bydlel misto sestrenice..a hodne u mne je moje slecna,mno a ona se vratila domu po 2 letech,za ty 2 roky mne ani nenapsala ahoj ani zpravu nic,,prijede a proste mi oznami mno vyhvizdni to je moje ja tady driv bydlela,co proste sliby moji babicky ze tam zustat muzu tam kde jsem jsou uplne k hovnu pac mi vcera rekla ze ji tam chce mi a ja mam jit nekam.... Peugeot09..opravdove kamarady mam jen 2, Gambace kteremu sem calounil modrou 206,ten co mne nabidl je naprosto uzasne!!kdyby se cokoli delo,mam misto u neho v hradci:),tohle by pro mne nikdo neudelal!!!!! mno ale byt sem sehnal od kamarada Fanyho..schodou okolnosti ma taky peugeota,307 SW,na nem mne taky ceka prace čalouneni,pak také uvidite foto...takze sem to nejak vyresil a ted tam jedu podivat se za svetla a dam foto..... BTW,JINAK MODRA 206 GAMBAČE PROSLA ZVENKU NĚJAKÝMY ZMĚNAMIA ZA 14 DNI PROBEHNE FOCENI DO ČASOPISU TUNING MAGAZINE,TAKŽE KDYBY JSTE SI CHTELI POCIST TAK PAK MATE MOZNOST:)))ALE JAK VYPADA SE NECHTE SE PREKVAPIT:aut
×
×
  • Vytvořit...