v blinkrech je 16ti diodova zarovka:)
edit k tem zarovkam...jak sem zkousel tu mlhovku kdyz sem to mel rozdelane,tak mi praskla pojistka,tak sem ji vzal ze svetla zpatecky....a pak sem chtel jet vysat koberec a cumim auto startuje sviti kontrolka diagnostiky a nic....pak teda kouknu a vymenim pojistku a nastartoval sem hnedka:-Dtak jkoukam mam novy zbuson zajisteni proti odcizeni vozidla:-D
[upravil dne 23/1/10 Rejty]