Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    ReD Dwarf "konec"

    když to štu přeju hodně štestí
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    z tohohle umíram..felicia a co sem k tomu dostal...do 100 tisic vyplnena serviska....pak uz na to nekdo sral:-D
  3. mno kdyz to vsecko rozeberes....tak to bude porad stejne....protoze to vytahnes ..nastavis a vratis zpatky...takze to bude fungovat o par CM niz,ale zustane to stejne..sily a tak... CO se tyce calouneni,nakup material a spachame to
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    v blinkrech je 16ti diodova zarovka:) edit k tem zarovkam...jak sem zkousel tu mlhovku kdyz sem to mel rozdelane,tak mi praskla pojistka,tak sem ji vzal ze svetla zpatecky....a pak sem chtel jet vysat koberec a cumim auto startuje sviti kontrolka diagnostiky a nic....pak teda kouknu a vymenim pojistku a nastartoval sem hnedka:-Dtak jkoukam mam novy zbuson zajisteni proti odcizeni vozidla:-D [upravil dne 23/1/10 Rejty]
  5. jen pak chce poladit ventil na rozdeleni brzd jestli mas:)
  6. stejne kdyz to budes snizovat nepoznas o kolik zubu to sundas dolu,protoze to musis stejne vsecko vybouchat ven:-D a pri tom vyndani se to vsecko namaze a podivas se kolik naprava vydrzi:P
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    a tu je ta mlhovka...premyslim ze koupim jinou zarovku,ale nevim jakou?
  8. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    joo ty to myslis takhle:-D sem osel:-D ta nemoc mi uz leze i na mozek:-D..zjistim v lete az to bude aktualni..... tak sem dneska dodelal mlhovku do leveho svetla.. a dal konecne do stropnice ty cerne madla....nakonec madla maji asi 5 vrstev cerneho laku a pod tim 3 vrstvy plnice....cele sem je delal znova....ale ten plast na nej se to blbe chyta i s tim zakladem..to byl porod....tedka dodelavam clonitka...
  9. jestli typ tak Borbet A.....rozmer nevim to ti musi napsat Honza..jinak by to chtelo dozadu 2cm podlozku a uzky gumy aby to udelalo hezky Acko:-D
  10. joj aspon zevnitř ji předěláme:) hlavne tu barvu nech:)
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak co jsem vcera vecer zjistoval o nich tak sem nasel pouze hvezdickovy test a tam na tom byli docela dobre.........nerikam ze cas od casu svezu rychle.....ale jen po rovine na hezke silnici ke je sucho..preci jen to GTi na to má:mrk:mrk Jen chci už leto a hezky..tohle pocasi je hnus...
  12. Rejty

    ReD Dwarf "konec"

    origo svštla předělat na LED:)
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    sem zamilovany:D:D:D:D
  14. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Tak tohle je pro mně PORNO!!!!!!!!!! nejlevnejsi cena!!! http://www.pneu-diskont.cz/yokohama-parada-2-205-40-r17-84w/d-91642/
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    potreboval bych poradit s obutim tech 17\"tek.........chtel bych gumy ktere budou vzhledove hezke!!!!!!!!Sem na vzhled mno...pozaduji taky aby proste sedeli a vydrzeli..jezdim normalne,takze protaceni kol nas emaforech mne uz neba:) a cena: jedna guma od 2-3 tisíc:aut
  16. 207 vs. parkour....
  17. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    jestli muzu prihodit foto i ja..tady sou bixenony z octavky ve svetlech 206..je to trochu:xvulale snad se nebudes zlobit
  18. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    ono zalezi ktery technik se k autu postaví:)takhle to totiz vypada opravdu jako fabrikou vyrobena zastavba:)
  19. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    jj je to paradni,aj já mam neco takoveho v planu:autkamarad tohle delal na 206..dokonce 2x:-D
  20. tx jo ta modra se zlutymi mlhy neni woodasova,ale udelat ji takhle honza,tak bych slintal kdykoliv bych ji uvidel..mlhy se delaji ochranou filii na svetla.....http://obchod.motografix.cz/
  21. Rejty

    Pecounova 107

    ja mám v čermné u Hostinneho chatu zase:D
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak v zime to nejde abych vlačel auto uplně u země..to bxcvh nikde neprojel..vsecko se sladi až tam budou kola,narazniky..to uz je jen detail. Jinak predni naraznik je doma tak po vikendu bude asi uz zavařeny:)
  23. Rejty

    P406 - HID Bi-xenon projector

    tak si ty svetla nechte vybrousit ne?????
  24. Rejty

    Řidiči z povolání

    stejnou kombinaci TGA sem jezdil i ja...luxusni provedeni:)
  25. Rejty

    Videa-performance,styling....

    kdo je zna kdyz sou z ceska?
×
×
  • Vytvořit...