Sobol: To sem taky zvedavej,ale na auto sem uz prestydden nesahl krom toho ze sem je prezul na ty letni 17\"ky,protoze jedna slibotechna slibovala tak dlouho že si prijede pro kola až nepřijela:-D:D:D:D:D:bacha:bacha:bacha
Wooody: tak s tou zahradkou se pocita jako aranzma do TC,pokud to letos vyjde a auto bude hotove,nejak dosly LOVE:bojim:mad: