Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    406 coupé by tom406

    neprodre:-D to je jen bordel...........tohle kup a oprtrne osmirglujes,pak pod to das bilou folii,protoze kdybys ji am nedal,bude to sviti trochu zlute:P
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak mamdoma dalsi povoz:.-Dkonecne jezdi udelam plecharinu,pak vymenim kinetak nalevo a vzadu loziska a jezdim jak drak.-D:D tady sou moje ostatni 2 auta:)
  3. Rejty

    406 coupé by tom406

    nejlepsi je pod ty cislicka dat pak bilou folii,,treba z vicka od horcice:)
  4. Rejty

    406 coupé by tom406

    tu
  5. Rejty

    406 coupé by tom406

    nejak takhle to vypada
  6. Rejty

    406 coupé by tom406

    jj je tam oranzova folie ktera de dat dolu smirkovou houbickou:)
  7. Rejty

    406 coupé by tom406

    mas to parádní..takhle to chci udelat já..krere LEDky si tam dával?
  8. Rejty

    Peugeot 206 chyba P1336

    toz ked su ju menil,tak v tom by problem byt nemel ne?
  9. to je upozornění že si dosahl vzletové rychlosti:-D promin z tu OT..ale endalo mi to..nevim cim by to mohlo byt..najdi zdroj signalu a uvidis co to dela,jestli to dela ta krabicka na ten klic v zapalovani:)
  10. Rejty

    Des lignes pures 306

    tak to jsme na tom podobně:bojim mne nejak dosly love a nalada taky neni nejak moc ledajaka:myslim
  11. Rejty

    jak by vypadala s pruhy?

    ja budu mit za chvilku \"KRYSU\" ze svoji 1203 co mam na zahrade:-D:P:P:P:P
  12. Rejty

    Peugeot 406 uprava tapecu+new repro

    hm smichal bych vulkain a svetle červenou a do klaar laku naky třpytky???co ty na to??
  13. Rejty

    čalouník - liberecko. příp praha

    trutnov...... www.tomi-trutnov.cz tam sem kupoval ja kdyz sem si čalounil celej interier:)
  14. sikula:)
  15. Rejty

    Des lignes pures 306

    kecaš,uřž ti nevěřim ani slovo:-Dty toho nakecas jak naše sousedka:-D
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Sobol: To sem taky zvedavej,ale na auto sem uz prestydden nesahl krom toho ze sem je prezul na ty letni 17\"ky,protoze jedna slibotechna slibovala tak dlouho že si prijede pro kola až nepřijela:-D:D:D:D:D:bacha:bacha:bacha Wooody: tak s tou zahradkou se pocita jako aranzma do TC,pokud to letos vyjde a auto bude hotove,nejak dosly LOVE:bojim:mad:
  17. Rejty

    vynechání výkonu

    NE ASI,JÁ PO NĚM TOUŽÍM..Z DP ENGINEERING !!!!
  18. tudiz chces zvazit 16\" kola original peugeot Ouragan:P ja to nevim ale snad ostatnim tohle trochu napovi,priste to chce specifikovat ten dotaz trochu lepe,protoze moc GTI s 16\" koly v technicaku neni:)
    • 9
  19. Rejty

    207 by MCabman

    na zem a bude hezci nez je ted..a ze je ted hodne hezka:)
  20. Rejty

    Velmi podarena 206 ka na predaj

    piča to je kentus:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik
  21. Rejty

    Plameny

    woodas misto plameni ma navic jednu svičku před koncem trubky a prepinacem si vymne spinani svicek v motoru a proud beži jen v te svicce ve vyfuku,tudiz nespalena smes chytne ve vyfuku:)
    • 9
  22. Rejty

    jak by vypadala s pruhy?

    nebo takhle.)
  23. Rejty

    jak by vypadala s pruhy?

    ja mam bastarda,jen bude hotovej az v lete:) jinak kdyz pruhy tak na boku:) [upravil dne 12/2/10 Rejty]
  24. schanim sablonu...a navod bych mel:-D http://www.tuningclub206.com/forum/viewtopic.php?t=999
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    to je:-D jen mne to napadlo:-D
×
×
  • Vytvořit...