tak kdyby nebyl za flasku tak se ho ani netknu:-D otazkou ale stále zustava,jestli s tim sestikanalem budu moct zivit tenhle sub..mam doma dva,ale jeden chce previnout civku
http://www.audioves.cz/Hifonics/Hifonics-TXi-12D4_g2892.html
pokud to nepude,tak ten spectron to zvladne dle mne...ale taky blizi se koupe dalsiho vozu,tak proc to nemit do zasoby:-D