Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak kdyby nebyl za flasku tak se ho ani netknu:-D otazkou ale stále zustava,jestli s tim sestikanalem budu moct zivit tenhle sub..mam doma dva,ale jeden chce previnout civku http://www.audioves.cz/Hifonics/Hifonics-TXi-12D4_g2892.html pokud to nepude,tak ten spectron to zvladne dle mne...ale taky blizi se koupe dalsiho vozu,tak proc to nemit do zasoby:-D
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tady neco k tomu zesilovaci.....http://www.elcar.cz/monobloky/1656-spectron-sp-a1500d-zesilovac-zdarma-doprava.html
  3. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    takze tu je nova bocnice kufru zatim neni prosita oranz niti
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    takze dalsi veci do vybavy..........digitalni monoblok Spectron http://www.amazon.de/dp/B000VD8V70/ref=asc_df_B000VD8V70838808/?tag=1_audio-hifi_1_tb-21&creative=22398&creativeASIN=B000VD8V70&linkCode=asn a budou jeste nove komponentni reproduktory Hifonics..ale nereknu typ..ten budu vedet pak:papa
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak sem dneska nechal u pana Hejdy v Žitenicch opravit lozisko a konecne se s přitulkyní slyšim v autě cena : 1100 ložisko FEBI a pan hejda si řekl 300 kč
  6. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    zdvojeny budou pac ten aktivak ma dvojitej zesilovac mosfet 75 w:super
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ten aktivni sub ma vzadu zapojeni jako konektor...mno ale ja nemam protikus mno ..takze nevim jak to zapojit
  8. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    presne tak je to r680ka..a za litr..dobrej kauf:-D ja jen ze mne bude trvat nez porasim co vsechno k zesiku poridit ty ostatni komponenty,,,tak bych si na tu svoji alpinku nejak porasil ten aktivni pioneer:-D
  9. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    takze mam novej zesik.....sestikanal rodek..snad bude cajk:-D takze tenhle aktivni subwoofer mam taky..asi ho strelim ale nevim jak ho zapojit:( http://autoradia.elektromedia.cz/pioneer-ts-wx22a
  10. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak TEC 2000 funguje a doporčuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo jinak dneska komépletni devatá rozborka a zborka kompletniho interieru..kobervce sedfacky tlumeni kompletne ven...vysusit a namontovat zpet.......slecna vymontovala a ja zamontoval:) bohuzel na valtice nejedu...moc sem chtel ale mam moc prace:((((((( takze vymenen i filrr vzduchu... a nakonesc sem to zapil sesti pivsony:)
  11. Rejty

    309 GTi16 Miami

    zmen si nazev topicu....a vylesti limce tech kol konecne..jinak hezke to je to potvrdim kdyz byli u mne moc se mi to libilo:)
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    zelenej je do stareho oleje tesne pred vymenou a cernej pri novem oleji
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    http://www.tec2000.eu/Shop/5663_benzin_nafta_cisteni_motoru_aditivum_olej_chladic_klimatizace-pripravek_pro_zlepseni_vnitrniho_treni_oleje_a_dotesneni_prusaku.aspx semd neska kůpil...a vzduchovy filtr
  14. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    karticku s atestem sem si okopcil od kamose......tady problem nebude...sou to folie za dve kila z globusu....sou jen na cas nez budu mit od firmy světlejší decentni:) uz mne sralo jak mi každej čumí dovnitř toho auta
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    sám blbej nejsem umim to:)))) trochu sprchlo tak je to ohmatany a mokry
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak dalsi novinka..dneska budeme delat folie:aut
  17. ne asi tom na nas uz prdí:-P:(((((
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    UZ PRES MESIC SEM NA AUTO NESAHL,NEJELO,JEN SMUTNE STOJI NA SPALCICH:( UZ MUSI JEZDIT..DNESKA MAM ZADA TROCHU LEPSI TAK SE NA TO PODIVAM...ALE OHNOUT SE NEMUZU MNO:-d A UZ MNE TO ZACALO FAKT CYHBET...NIKDY SE TE ZAVISLOSTI NEZBAVIM....PROSTE MUJ ZIVOTNI STYL!!!!!!!
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    vrtacku mam ozkousenou navrtala uz asi 2000 vrutu za 2 dny...takze jede fakt bombove....zacinam mit opet radost ze sveho auta..budeme jezdit,dodelam lemy..penize na to uz sou tesim se
  20. kranseeee:) libi dost...
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    huraaaa. zavarena vana 400 kc....novej olej 1000 kc...TEC 2000 - 400kč....olejovy filtr 150 kč...lozisko SKF 1440 kč ta radost...!!! K NEZAPLACENÍ.......Kredit card MASTER CARD... at zijou kreditky..dneska sem vsecko koupil...mam radost budeme o vikendu jezdit konecne...akorat se mne hly plotenky,tak to dneska nedam do kupy. a to sem moc chtel...ale zase bude pegynka jezdit......
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    sem si dneska udelal radost..koupil jsem si novou aku vrtacku:))))) http://milwaukee.tccommunications.co.uk/product/index/p/23/id/6
  23. tohle auto je uz hotovy..ma pod kapotou vr 6..prehnany lak a kola........to auto znam jak svoje boty....bejvavalo radziho a ted ho ma flanelak
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    každemu podle zasluh.. nemam to porad.......:-D ale taky nestradam.ale rikam neni to dulezite.........nejak zit a bydlet musis...pak jeste musim udrzovat naradi a sekacky v poradku to stoji hodne...a co zbyde rozdelim mezi puga a neco nasetrim.... a pak si enco koupim vid:-D;)
  25. Rejty

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    krasavec!!!!!!! gratulace ke koupi
×
×
  • Vytvořit...