Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak na vylete k nemeckym hranicím:) takova obr hospoda a mue Lentilka [upravil dne 11/8/09 Rejty]
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    pak sem jeste neco nafotil mno:)za chvilku hodim fotky s letadlem-D
  3. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    v řadě ua sebou:-D
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    zepredu..jak mam nizko zrcatko..mazec....ale mam to zvedle na 7 cm od zeme:-D
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tady je to docela videt jak to mam snizene:-D
  6. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hale co sem dneska potkal:-D
  7. Rejty

    zacatek meho pazouta

    poznas sám:)ale dost:xvul
  8. Rejty

    zacatek meho pazouta

    driv nez by mne predjel tak by mne zabil......je to magor
  9. pezotaci umej chlastat:-Dznáme se:-D
  10. má to cenu!!!!!!!
  11. Rejty

    zacatek meho pazouta

    ja uz na sprinty seru....vyskakali by ne zuby na prevodovce-D
  12. Rejty

    zacatek meho pazouta

    kamo dojed v patek ke kauflandu..pokecame.zhodnotíme a poradíme:) kazdy patek Vustí u kauflandu od 6ti hodin tam poradame srazy:)
  13. gratulace martymu, anyane a kamaradovi Gambačovi k umístění na bedně v Příbrami.... Marty,díky že si Liborovi doporučil Meguiars,pac on mne to porad neveřil:))))))
  14. ta zahradka..takove tady v UL vozí na CCčkach 206 i 307
  15. Rejty

    306 KQL ... Omp, ATS

    medvědí uši...dobře ty:)
  16. Rejty

    306 KQL ... Omp, ATS

    hlavne ne M.v tech je houno videt...kuo origo..beztak sou nejhezci:)
  17. ja mam doma palet hodne,kdyy nekdo chtel pucit na tu masku-D
  18. ja plasty strikam bez plnice.jen zaklad na plasty....mno a taky v pohode:)
  19. 106 GTI OMG...goood:)
  20. hoši....ja bych jel taky..ale mam rozdělane auto:( nestihnu to dat dohromady:(
  21. auto lod nebo letadla....žensky sou na kratkodobejsi hrani:-D:D
  22. ten volant sme mel ve svoji šáde 136 M ...luxus:)
  23. po 4??zřejmně střelec..dej to rychlo do kupy:)
    • 68
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dneska sme trochu blbli misto ladeni auta:-D
  25. ja mam 1050 kg a 140 PS:-D
    • 47
×
×
  • Vytvořit...