jeny promin, v jednom mas pravdu, nejsou zrovna krasny, ale je tam vsechno plne funkci a je to tam umyslne..... uz to tu bylo nekolikrat, konkretne tu fabku znam osobne....
vypadá to opravdu zajímavě http://www.loupak.cz/video/technika-a-pc/3243-notebook-budoucnosti?ref=zippy&utm_source=facebook&utm_medium=zippy&utm_campaign=08-12
s tou kabeláží nic nedělej, tím jak si to spojil, určitě si tam nedal diodu, tak pouštíš proud do celýho systému kterej má bejt po vyndání klíčku bez proudu, bsi ti neusne a vibyje ti to baterku, v lepším případě.....