Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. a neni basa jenom na 20 kousků?
  2. wooody

    Lidskej vkus

  3. wooody

    Lidskej nevkus

    ja se dohadovat nehodlam, u me vyhrava benzin :-)
  4. wooody

    Lidskej nevkus

    jeny promin, v jednom mas pravdu, nejsou zrovna krasny, ale je tam vsechno plne funkci a je to tam umyslne..... uz to tu bylo nekolikrat, konkretne tu fabku znam osobne....
  5. wooody

    Kafe v MOSTĚ?

    mlceni znamena souhlas, ale je to zastreseny? pac v tomhle na motokary...... jinak asi by sel i kolega prace
  6. wooody

    Lidskej nevkus

    tady je čajda s nitrem, bohužel tam neni vidět jak ho tam dá
  7. vypadá to opravdu zajímavě http://www.loupak.cz/video/technika-a-pc/3243-notebook-budoucnosti?ref=zippy&utm_source=facebook&utm_medium=zippy&utm_campaign=08-12
    • 7
  8. to musíš na lulču, ten je dělá
  9. wooody

    Lidskej nevkus

    to mě napadlo, ale v tomhle??? a myslim že kdyby tam byl nos tak to je fotce a je to napsaný jinak
  10. wooody

    Lidskej nevkus

    co je to to přídavné zrychlení??
  11. wooody

    Návody na stahování ze serverů

    tak já si počkám třeba o 20 minut dýl, stejně většinou sosám přes noc
    • 10
  12. wooody

    Návody na stahování ze serverů

    no já naposledy na share rapidu za 99 kč rok neomezeně
    • 10
  13. wooody

    Přístup internetovýho obchodu

    já bych jim to asi přeposlal
    • 38
  14. wooody

    rušička mob. tel.

    a co handsfree?? auta se zabudovanym telefonem???
    • 29
  15. wooody

    kdo poradi

    no tak tam by to šlo udělat i jinak, ale todle je taky možnost
    • 27
  16. wooody

    kdo poradi

    no nevim jaká je kabeláž ve 307, ale asi by to mělo zvládnout
    • 27
  17. hlavně tu ženu viď šaldíku
    • 10
  18. wooody

    kdo poradi

    ty si ten kabel odpojil a spojil jenom k rádiu?? tak to by mělo bejt v tom případě ok, doufám že sy ten oštíplej kabel odizoloval?
    • 27
  19. nevim no, mě to taky nic neřeklo
    • 10
  20. wooody

    kdo poradi

    s tou kabeláží nic nedělej, tím jak si to spojil, určitě si tam nedal diodu, tak pouštíš proud do celýho systému kterej má bejt po vyndání klíčku bez proudu, bsi ti neusne a vibyje ti to baterku, v lepším případě.....
    • 27
  21. wooody

    kdo poradi

    ppočkej ty si spojil stálej prod se spínačkou? frajer.... rychle to odpoj....
    • 27
  22. myslim že kdyby to nenahrával, tak by mu to i ukázali
    • 22
×
×
  • Vytvořit...