Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    vadi motoru moc oleje?

    To je kamose auto, a ja tu rysku nevidel, tak ho trochu upustime a popripade zas dolejem ten vypustenej, aby to bylo mezi, jinak diky za rady
    • 13
  2. http://tuning.sbazar.cz/kdo-me-sveze-vytunenym-autem-nebo-jinym-sportakem-ceska-lipa-o1963114.html
    • 16
  3. wooody

    Podsvícení pedálů

    klidne muzes, jedna stoji 15 kc, sou vysoce svitivy a maj svuj odpor..
    • 81
  4. wooody

    vadi motoru moc oleje?

    a co kdyz ho normalne odpustime vypustakem??? jenom trosku somozrejme
    • 13
  5. dohadujem se s kamosem, ma v motoru trochu nad ryskou, a tvrdi ze to tomu motoru skodi, je to motor z crx 1.6 16V dohc 91 vyroba
    • 13
  6. wooody

    Snížení nebo zvýšení

    tak si mel snizit i zadek na ty 306, aby si byl v rovine
    • 6
  7. wooody

    Podsvícení pedálů

    • 81
  8. wooody

    Podsvícení pedálů

    a jinak ta fotka 4 tak to sou zadni sedacky..... musim to nafotit poradne........bylo to narychlo a mobilem, jinak ja vypinac mam zatim jeden v hornim kasliku, ale brzo to pride zaslepit a kdyz votovru ty dvirka tak tam budou vypinace na vsechno zvlast..... [upravil dne 25/10/08 wooody]
    • 81
  9. wooody

    Podsvícení pedálů

    Nene byl to muj napad, to tvoje sem videl az kdyz sem mel svi kompletni.. Jinak v tom topeni mam cerveny parkovacky, ale budu to predelavaj
    • 81
  10. wooody

    Podsvícení pedálů

    Ty oci svitej, ma misto nich cerveny parkovacky, ten neon zhasina pri brzdeni, nevym jak je to udelany, delal mi to kamos, ale zajimalo by me to
    • 81
  11. wooody

    Podsvícení pedálů

    8
    • 81
  12. wooody

    Podsvícení pedálů

    6
    • 81
  13. wooody

    Podsvícení pedálů

    5
    • 81
  14. wooody

    Podsvícení pedálů

    4
    • 81
  15. wooody

    Podsvícení pedálů

    3
    • 81
  16. wooody

    Podsvícení pedálů

    2
    • 81
  17. wooody

    Podsvícení pedálů

    1
    • 81
  18. wooody

    Podsvícení pedálů

    tak sem jete jel do tunelu to nafotit, je to foceny na rychlo a mobilem, takze sry za kvalitu
    • 81
  19. wooody

    Podsvícení pedálů

    Ja myslim ty vydechy topeni ze svitej, ale ovladace mam taky cerveny
    • 81
  20. wooody

    Podsvícení pedálů

    Jetine az vecer to blejsknu, komplet cely sem to rozebral a natahal tam diody, vypada to celkem zajimave
    • 81
  21. wooody

    Podsvícení pedálů

    Ja to mam taktez, mam to na vsech 4 jak vepredu tak vzadu... Staly me 2 trubice s 20 diodama kazda a hudebni senzor asi 300 kc+100 postovny.... Ale ten senzos pomerne rychle odesel.... Jinak foto dodam vecer jestli chcete, jinak mam jete podsvetleny topeni, na plate mam trubici a plysaka kterymu svitej oci, pod autem 4 trubice, v masce 8 diod a podsvicenou saharu s cervenou vrtuli, v planu sou jeste kliky a podbehy :-)
    • 81
  22. wooody

    Bodiky

    ja sem taky nekde cet ze se to ma v budoucnu zjistovat pres sms
    • 9
  23. wooody

    Bodiky

    Nekdo mi rikal ze se da zjistit na netu kolik ma clovek bodu... Nevite o tom nekdo neco?
    • 9
  24. wooody

    repas zadni napravy 306 a jine prace

    Tak ja prevazne jezdim sam, nebo se spolujezdcem, vzadu sedi hodne malo kdy nekdo...
    • 39
  25. wooody

    záslepky na zámky

    tak v pugu by je meli mit no... ale nechal bych tam aspon nakej rezervni zamek, pac otec taky zaslepil zamky na alfe 156 ze ma v kufru rezervni, ale pak kdyz se mu posrala dalka tak teprv zjistil ze nejdou sklopit zadni sedacky...... ale ja mu to rikal...... takze aspon jeden u ridice bych nechal
    • 25
×
×
  • Vytvořit...