Ja to mam taktez, mam to na vsech 4 jak vepredu tak vzadu... Staly me 2 trubice s 20 diodama kazda a hudebni senzor asi 300 kc+100 postovny.... Ale ten senzos pomerne rychle odesel.... Jinak foto dodam vecer jestli chcete, jinak mam jete podsvetleny topeni, na plate mam trubici a plysaka kterymu svitej oci, pod autem 4 trubice, v masce 8 diod a podsvicenou saharu s cervenou vrtuli, v planu sou jeste kliky a podbehy :-)