tak ale snad u toho může ten pan režisér přemejšlet.... To je jak to rychle a zběsile s 20ti kvaltem nebo jedou závod o auto a jedou ho na čtvrt plynu?? Pak ho předjede tak je záběr na nohy jak přidá, pak ten vedle přidá, pak zase ten první, prostě nelogicky.... Když jedu závod a ještě k tomu o auto tak snad jedu pod plným plynem ne?? Je mi jasný že je to film, ale mohlo by se u toho trochu přemýšlet a filmy jako hvězdný války nebo matrix neřešim.... A taxi?? Nejni to špatněj film ale dostává mě třeba jak ve dvojce veze toho vojáka na letiště a je slyšet jak tam řadí minimálně už na 5ku a pak řekne konečně tam mužů dat dvojku.... Nebo už ty zmiňovaný pásy....