lidi dneska sem jel s matky 407mou po takovy ty cestice mezi vesnicema...... jedu si tech 70-80 km/h a najednou srna jousek prede mnou..... tak sem to zahamt natvrdo a rozsvitily se mi varovny svetla.... je to normalni nebo je nekde chyba??? vypada to ze to je logicky aje jete sem to u zadnyho auta nevidel
dneska sem se nudil tak sem si stah photoshop a hral si ..... delal sem to poprvy a tady je vysledek, tak co vy na to??
[upravil dne 12/4/09 wooody]
[upravil dne 12/4/09 wooody]
tedko prolejzam internet a nasel sem svetla na 306 coupe??? to bude asi tiskova chyba ne?? nebo se fakt delalo??? jinak ty svetla sou celkem good nemyslite??
[upravil dne 9/4/09 wooody]
Mě to dělalo taky dal sem to do servisu a voni to proměřili a prej je to v pořádku akorád už je unavenej budík taky na to měl právo po 15ti letech..... Tak sem to pak nějak už neřešil....
nekde v levo vepredu mi to chcije u servo pumpy...... novy tesneni 480 bez dane tak to jete ujde simeringy oba po 160 a rovnou sem nechal udelat i tesneni pod víkem ventilu.... vychazi to asik na 1200 kc matros a 1200-1500 prace