tak dneska sem jel z Brna a na dálnici se mi rozsvítila kontrolka stop a olejnička, okamžitě sem zastavil, a koukám a ruplí těsnění pod víkem, tak sem tam dolil trošku co sem měl v kufru, dojel k první benzínce, asi 2 km a dolil tam víc a zajel do prvního většího města (15km) shánět těsnění, naštěstí ho měli tak sem ho měnil na parkovišti před Kauflandem, lidi na mě koukali jak na vola, ale to je jedno, moje otázka je vadí hodně motoru když tam mám Castrol 10W40 a na benzínce měli pouze Mogul 10w40?? jestli to mám vyměnit celý teď nebo můžu počkat na normální servisní výměnu, cca 5 tis km???? právě nevim jestli to je v pohodě když je jiný výrobce...