zdar lidi, dnes sem se po dlouhé době připojil přes wifi a ne kabelem a zjistil sem že se mi pořád odpojuje, po dalším pátrání sem zjistil že i modem adsl nejde tak jak má jít, že tam je asi srašně moc připojení a odpojení za krátkej čas, z toho sem usoudil že nám v baráku docela dost kolísá proud, všiml jsem to toho i jindy..... existuje neco co dam do zasuvky před modem a wifi aby to udržovalo stálí proud???? třeba jako kapacitor ma muziku že se to nabije.... a ty výchylky to pokryje??