tak a mám další problém, rozhodl jsem se nechat si xp, 7 pudou až do novýho pc, tenhle je moc nestíhal...... a když sem to insttaloval, tak sem udělal malí C: dá se to ještě nějak předělat???? nebo bude nutná další instlace
jinak ani u nás nesmí bejt navigace nalepená na skle, a ani držák na telefon, když mě stavěli tak mě na to upozornily, že na to prej serou, ale v zákoně to je že na čelnim skle může bejt pouze dálniční známka, nic jinýho
jj právě potřebuju se zbavit těch xp, už sou totálně zajebaný, zkusim tam na zkoušku ty 7 cca měsíc nebo jak dlouho to je a buď je koupim nebo nainstaluju z5 xp
jak naformátovat C??? a stáh sem si na zkoušku win 7 a když ho potom budu instalovat, tak to mám asi vypálit jako bootovací dvd?? a mám vypálit ten iso soubor, nebo nejdřív v daemonu rozbalit a vypálit to cd z virtuálky??
[upravil dne 24/11/09 wooody]
[upravil dne 15/1/11 23:13 Radek Hurvajz]
Popravdě nevím jak se to vypíná.
to nejde vipnout, jenom přeladit na frekvenci na který vůbec nic nehraje, ale to neviřeší tvůj případ.... řikám zkusil bych jino flešku s písničkama v roteru a když to nepojede tak reklamace