Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    306 kůže, oprava

    tak sklápění mě netíží, v zádu stejně bude audio zástavba.........
    • 13
  2. zdarek, našel jsem tento inzerát, a nevýte na kolik by vyšlo přečalounění???? tak baj vočko..... a pude to i do 5dvířka?
    • 13
  3. tak už sem se taky přihlásil..... zejtra pošlu to kilko, nece se mi běžet do auta pro druhej telefon, na kterej mi choděj sms z banky
  4. lambo asi seriovka a supra pochybuju
    • 18
  5. doufám že po zimě už taky budu mít s čim přijet.....
  6. jak je to z tou zálohou bo co to je??? jinak taky dorazim
  7. tak a mám další problém, rozhodl jsem se nechat si xp, 7 pudou až do novýho pc, tenhle je moc nestíhal...... a když sem to insttaloval, tak sem udělal malí C: dá se to ještě nějak předělat???? nebo bude nutná další instlace
    • 48
  8. wooody

    Lidskej nevkus

    jj je v tom extrémně moc peněz, když sem ho na to ptal tak mi neodpověděl, jenom řek že komlet se všim je ta částka msedmi místná, takže 1 000 000+
  9. tak ten malinkej plakát už je na skříni, a povedlo se mi najít starej at s první želvou a velkým xxl plakátem........ už taky visí na zdi
  10. wooody

    Lidskej nevkus

    jj chce za ní 300 blázen....
  11. wooody

    zadne Black číre svetlá

    • 12
  12. wooody

    Nová vyhláška na SK

    jinak ani u nás nesmí bejt navigace nalepená na skle, a ani držák na telefon, když mě stavěli tak mě na to upozornily, že na to prej serou, ale v zákoně to je že na čelnim skle může bejt pouze dálniční známka, nic jinýho
    • 45
  13. nene jinak ne, leda uplatit peugeot at ti vystaví ten papír.... to by snad taky mohlo jít, ale nevim to na 100%
  14. policajti ne, ale kdyz nabouráš tak pojišťovák určitě
  15. takže normálka vypálit to jako boot dvd a pak v biosu jako první čtení mechanika a v tom už to smáznu a udělám new?? dobrá tak to zkusim
    • 48
  16. wooody

    Nová vyhláška na SK

    sakra, no já vás lituju.... u nás ty zákonodárci vymejělej pěkný ko**tiny ale u vás to je ještě horší
    • 45
  17. jj právě potřebuju se zbavit těch xp, už sou totálně zajebaný, zkusim tam na zkoušku ty 7 cca měsíc nebo jak dlouho to je a buď je koupim nebo nainstaluju z5 xp
    • 48
  18. jak naformátovat C??? a stáh sem si na zkoušku win 7 a když ho potom budu instalovat, tak to mám asi vypálit jako bootovací dvd?? a mám vypálit ten iso soubor, nebo nejdřív v daemonu rozbalit a vypálit to cd z virtuálky?? [upravil dne 24/11/09 wooody] [upravil dne 15/1/11 23:13 Radek Hurvajz]
    • 48
  19. udělej to jako to budu dělat já, sehnat si jiný budíky na těch to udělat.......... zase tak drahý nejsou a lepší než zkurvit ty co tam jsou
    • 46
  20. wooody

    Notebook s výdrží

    notebook dell 3 můžu mít se slevou, stačí si vybrat, napsat mi a já ti řeknu cenu, jinak mám služební fujitsu a cca 3,5 hodiny
    • 30
  21. hukoooooot docle machr jako
  22. wooody

    moje přibližovadlo P-306

    ale dělal bych to až po zimě......
    • 22
  23. nevíte někdo co je to za kola??? [upravil dne 22/11/09 wooody]
    • 11
  24. wooody

    zkušenosti s transmitrem

    Popravdě nevím jak se to vypíná. to nejde vipnout, jenom přeladit na frekvenci na který vůbec nic nehraje, ale to neviřeší tvůj případ.... řikám zkusil bych jino flešku s písničkama v roteru a když to nepojede tak reklamace
    • 62
  25. wooody

    zkušenosti s transmitrem

    to je proto že ta síla signálu z transmittera je silnější, ale okolní stanice ho pořád rušej..
    • 62
×
×
  • Vytvořit...