1.)\"Drahý, prosím tě, proč stojíš vždycky u okna, když zpívám?\"
- \"Aby si lidé nemysleli, že tě mlátím!\"
2.)\"Proč jste ten obchod vykradl šestkrát za sebou?\"
- \"No, oni tam mají napsáno: JSTE-LI SPOKOJENI, PŘIJĎTE ZAS!\"
3.)Manželský rozhovor po svatební noci:
\"Drahá moje, jak jsem zjistil minulou noc, nebyl jsem tvůj první.\"
\"Miláčku můj, jak jsem zjistila minulou noc já, tak ani poslední!\"
4.)
Jde zajíc k hadovi a říká: \"Hade promiň, že sem se ti smál, že nemáš nohy.\"
Had: \"Jóó, to je v pohodě.\"
Zajíc: \"Fakt jo?\"
Had: \"JO\"
Zajíc: \"Tak ruku na to.\"
5.)Pepa přijde k lékaři s nateklou tváří.
Doktor zjišťuje: \"Vosa?\" - \"Ano!\" - \"Bodla?\" - \"Nestačila, brácha ji vzal lopatou!\"
6.)Přijde chlápek do trafiky pro cigára, trafikant mu je prodá a borec čte varování: \"Kouření způsobuje impotenci\".
Chvilku přemýšlí a pak říká: \"Prosím Vás, nemáte ty s tou rakovinou?\"
7.)Přijde pepíček domů a ukazuje tatínkovi vysvědčení a tatínek povídá: \"Tak hrozné vysvědčení jsem ještě neviděl\" ...
A pepíček povídá \"já také ne, včera jsem to našel ve tvých věcech\"
8.)Lékař říká: \"Moji pacienti si nemohou nikdy stěžovat, že bych je špatně léčil.\"
Pacient: \"To věřím. A co pozůstalí?\"
9.)Říká zdravotní sestra pacientovi po operaci:
\"I vy jeden rošťáku! Kdybyste se slyšel! Celou dobu co jsme vás operovali, jste vykřikoval samá neslušná slova!\"
\"A nebylo to tím, že jste mi zapoměli dát narkózu?\"\"
10.)Mladý frajerský pilot jde na své 1. noční přistání. Místo obvyklého hlášení se dispečerovi ozve: \",Hádej kdo?\"
Dispečer vypne všechna světla na celé přistávací dráze a odpoví: \"Hádej kam!\"
11.) Dobrovolné příspěvky do kostelní kasičky rapidně poklesly a tak se farář odhodlal k ráznému kroku a z kazatelny rozhlásil:
\"Dělám to velmi nerad, ale musím oznámit, že je mezi námi muž, který má hříšný poměr s manželkou jenoho z našich farníků. Pokud se v kasičce neobjeví do večera 500 korun, veřejně ohlásím jeho jméno!\"
Večer farář přepočítává kasičku a hle - je tam 25 pětistovek a jedna dvoustovka s připnutou cedulkou: \"Pro lásku Boží, počkejte mi do zítřka, někde ty dlužné tři stovky seženu!\"
12.)Chlapík si po obědě v restauraci prdne. Strašně se stydí a tak, aby zakryl co se stalo, trochu zavrže židlí.
Nahne se k němu chlapík odvedle a říká: \"Úplně jiný zvuk, co?\"
13.)V nemocnici jsou 3 pacienti, přijde k nim doktor a ptá se prvního:
\"Prosím Vás, co se Vám stalo?\"
\"Já mám SUZUKI, hasim si to takhle 180 a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a nabořil jsem do stromu.\"
\"A co se stalo Vám?\" ptá se doktor druhého.
\"No já mám HONDU, hasim si to takhle 230 a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a nabořil jsem do stromu.\"
\"Hm. A co Vy?\" ptá se třetího.
\"Já mám BABETU, jedu asi 40 a když kolem mě projeli tyhle dva, tak jsem si myslel, že stojím a sesedl jsem.\"
14.) Policista zastaví na cestě auto.
\"Pane řidiči, víte, že jste překročil dovolenou rychlost?\"
\"No vím, ale chtěl jsem být doma dřív, než začne účinkovat ta slivovice.\"
15.) Žena říká mužovi: Alkohol podražil.
Muž se zamyslí a říká: Nedá se nic dělat, musíme míň jíst.