nejsilnejsi 1.9 tdi ma 110 kw.... to vim 100% treba golf gti dti, nebo leon cupra fr, do passatu se daval taky..... porad mi to vrta hlavou, jestli prodat auto vo kteetm vim vsechno, a koupit co neznam, nebo se na to vykakat........ preci jen uz to je srdecni zalezitost....