Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    sraz Relaxmeeting

    to je tenhle víkend?
  2. wooody

    vzduch....

    blbě sem to napsal, samozřejmně že by se to tam vrátilo, aby to drželo u sebe, ale bez zubů, aby to šlo volně [upravil dne 12/9/11 14:19 od wooody]
    • 12
  3. wooody

    páčky P206 MUX

    ještě bych doporučil udělat si na volant a tyč řízení rysky, aby si ho dal zpět stejně
    • 26
  4. wooody

    čep ramene

    sou i tací odborníci už sem to viděl, ten čep byl obalenej eletrikářskou izolepou
    • 30
  5. aha, tak nic a já tam chtěl zrovna přihodit
    • 18
  6. wooody

    Další repro do plata

    vememe to logickou úvahou, máme jeden zdroj a jednu žárovku, když k tomu přidáme ještě jednu žárovka ale zdroj necháme stejný, jak to bude svítit??? budou svítit obě, ale na půl...... sežeň si ještě nějakej zesik, píchni to na rca kabely v rádiu a máš to mnohem lepší...
    • 23
  7. wooody

    306 Black Widow /// prodáno =(

    origo čirý černý
  8. tyčka byla u mě, brzdy fakt ne, sebevrah nejsem...... mě tam nevydržela ani febi, ale byla tam 3x dýl musim koupit železný a zkrátit je
    • 14
  9. wooody

    vzduch....

    já právě nevim jak tu torzku pořešit jestli ji vyndat a nechat jenom ramena, nebo přesadit uplně dolu a tim vzduchem ji napínat ( asi nebude moc idealní)
    • 12
  10. já bych se kdyžtak svez s punkacem
  11. nejsme tak bohatí abychom mohli kupovat levné věci destičky od starline 5OO km do rozpadnutí, tyčka stabilátoru byla lepší 3 tejny a 1800 km už nikdy starline
    • 14
  12. wooody

    vzduch....

    lidi zkoušel tu někdo postavit vzduchovej podvozek na autě s torzkou???
    • 12
  13. já bych byl pro, ale na sprintech se mnou nepočítejte
    • 44
  14. wooody

    EGR 1.6 HDI

    zkusil by sem požádat o kulanci, jestli to je starý 2 roky
    • 8
  15. wooody

    Motor mierne vynechava

    mě to taky dělá, dokud to funguje a jezdí jak má tak bych to asi neřešil, mě to dělá 2,5 roku co to auto mám
    • 8
  16. wooody

    stelovaci kluc na tlmiče raceland

    když jsou v sobě, kladívkem povolíš spodní, až jsou od sebe točíš vrchní nahoru, když ji neutočíš rukou, točíš celou pružinou do potřebné výšky, spodní dotočíš k ní a zase klepneš kladívkem....... klíč jsem k tomu v životě nepotřeboval
  17. wooody

    Diskuze ke srazum 2012

    Medvede ja vim, bohuzel, to me jenom tak napadlo, je mi jasny ze kdyz tam nikdo z mistnich nebude chtit delat tak nebude, moc rad bych prilozil ruku k dilu, ale bohuzel pres tejden nejsem vubec doma a vikendy mam vetsinou taky zabity.... jinak az se bude pripravovat kokorin, a ja budu casove moct rad prilozim ruku k dilu, a myslim si ze i clen gombi...
  18. wooody

    Diskuze ke srazum 2012

    Podzimni bych udelal nekde na morave nebo jizni cechy, treba okoli valmezu nebo dole okoli budejc, lednice a tak kdyz dva predtim jsou navrchu
  19. wooody

    Lidskej nevkus

    to je fakt, ještě by snesl
  20. wooody

    Lidskej nevkus

    :)
  21. wooody

    Lidskej nevkus

    stiflere, ano dá
  22. wooody

    virtual tuning

    ještě sem našel na fb http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/205116_1637518302187_1363645943_31326164_6468305_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/291825_1910253040385_1363645943_31637969_3712368_n.jpg
  23. wooody

    virtual tuning

    jenom co mám ve vlákně
  24. wooody

    virtual tuning

    http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316254_1944272694272_1466144142_31662758_3185039_n.jpg třeba, sice je na křivo, ale asi nejčerstvější..... [upravil dne 11/9/11 10:13 od wooody]
  25. wooody

    Drakebox 2 chip

    jo nejsme tak bohatí abychom mohli kupovat levné věci
    • 13
×
×
  • Vytvořit...