Medvede ja vim, bohuzel, to me jenom tak napadlo, je mi jasny ze kdyz tam nikdo z mistnich nebude chtit delat tak nebude, moc rad bych prilozil ruku k dilu, ale bohuzel pres tejden nejsem vubec doma a vikendy mam vetsinou taky zabity.... jinak az se bude pripravovat kokorin, a ja budu casove moct rad prilozim ruku k dilu, a myslim si ze i clen gombi...