mam 306 1.4 8v, a strasne moc mi to zere, jezdim s tim hodne klidnou jizdou podle predpisu za 10l/100, coz se mi zda strasne moc, a jeste mi to blbe chyta, ja bych rek ze to budou svicky,ale s tou spotrebou si nejsem jistej, a za studena to cuka, ja bych rek ze bude v riti katalizator, ale nechci delat moc ukvapeny zavery