taky uz mi to rikaly jako, ze pude prenastavit torzka, ale jeste sem se na to nekoukal, normalne auto snizujez pruzinama a davas tam tvrdsi tlumice aby ti to tak nepruzilo kdyz to bude snizeny, ale tady nemas pruziny vzadu, mas tam torzni tyc a tlumyce, jence kdyz tam das sportovni tlumyce tak je to sice tvrdsi ale porad stejne vysoky, takze ti to nak nepumuze..... nekdo mi jesteradil celou trzku otocit, ale to mi pride jako blbost