jj tam je i celkem dost stopařek.... A hlavně z chomutova na křímov.... Tam jich bylo hodně..... A že jim nebyla zima???? Moc toho na sobě neměli..... Škoda že udělaly tu novou silnici už nejni na co koukat..... Jinak mezi mostem a chomutovem stojej občas takový ty dredatý existence...... Několikrát už na mě mávali když sem jel z práce..... A na ty rovince se dá pěkně jet...... Škoda že ji neudělaly líp a jenom okopírovaly terén..... Aby tam byla krásná rovinka..... Takle je to samej hup..... Ale těch 220 tam de jet.....