Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nehraj si na chytrýho hale...... a kde máš ty fota těch zadních lamp jak si slíbil???? jinak můžu potvrdit todle autíčko je opravdová kráska......
  2. wooody

    Koza chcela ukrast auto :D

    sakra pis normalne, uz sem se lek co sem zas proved :D:D
    • 7
  3. tak ale už stačí ne, jsme tu od toho aby jsme si pomáhali, ne se navzájem uráželi, je jasný že se někdo dostane do sporu, ale ocamcaď pocamcaď, a tohle už je trochu moc...... vím nic mi do toho není, nejsem ani řádný člen (zatím) ale myslim že nejsem jedinej komu to už začíná vadit, a jestli jo tak sry, ale musel sem to říct (napsat)
  4. ja taky ne to ta pruzina musi trpet jak svit
    • 19
  5. jj už tam je, ale to byl ješte ve starym autě, v tajtom není zapojenej (zatím..... pude na brzdu) jinak volvik moc pěkný, jenom mi moc neseděj ty zadní světla, ale to je asi věc vkusu [upravil dne 22/5/09 wooody]
  6. :potlesk
  7. taky přidám pár fotek, ale je to focený mobilem tak sry za kvalitu
  8. wooody

    k*k*ti za volantem

    jak moc to umí..... ne kokot to není, ale zbytek jo,a je zbytečný kuli jednomu videu zakládat new topic
    • 11
  9. parkovani, ale na ledu bude to klouzat
    • 14
  10. tady je nejnovejsi dil jinak je skoncil v 5 a je tam limit na 122 s asi demo (ten první odkaz) [upravil dne 21/5/09 wooody]
    • 14
  11. jakej level ste se dostaly nejvic?
    • 14
  12. po čase zase good hra sipky a mezernikem se skace [upravil dne 21/5/09 wooody]
  13. wooody

    k*k*ti za volantem

    to neni motorka, koukni se kdyz to projede, ma to vzadu dve svetla
    • 11
  14. to je kus vola kolik tak moh jet?? a pak ze nejde jezdit s botickou až vás příště budou chtít odtáhnout 205 v akci 405 pikes peek tak tenhle nejni za volantem, ale taky to nema chybu [upravil dne 21/5/09 wooody]
    • 11
  15. wooody

    Kde kupit najazdovu plosinu?

    nebo nechat svařit
    • 7
  16. wooody

    úprava masky - P406

    a proč máš v popisu 2.0I???jinak co si tam chipoval?? motorek na okna?? pokud vim tak 2.1 td je mechanicky?? tam se upravuje dávka paliva na čerpadle co já vim, kdyžtak mě vyveďte z omylu
  17. wooody

    Pračka automat

    tak já to zkopíroval rovnou z googla
    • 22
  18. wooody

    Pračka automat

    teplota nedosáhla - Ohřívač defektu Neúspěch je nastaven, je-li po vytápění krok teplota vyšší než 15 ° C nižší než jmenovité teplotě. Pracího programu být ukončen normálně. Neúspěchu se bude zobrazí na konci pracího programu. Na LCD: error f6 doslovný překlad........ že by ohřívací tělísko???
    • 22
  19. wooody

    úprava masky - P406

    čáry máry fuk....... tak je to možný..... sem zvědav
  20. wooody

    Pračka automat

    http://www.gorenje.cz/support/ zákaznický servis a 800 105 505 bezplatná linka v pracovní dny od 8:00 do 16:00
    • 22
  21. wooody

    úprava masky - P406

    já se překouk, viděl sem 306 ne 406, tak vařit a stříkat se musí stejně, ale jenom svářečkou na plasty:)
  22. wooody

    úprava masky - P406

    kapotu zavařit, překytovat a nastříkat, masku sehnat jinou, vyříznout kus z ní a navařit to místo toho kusu s dírou na znak, nebo použit jenom kyt, ale bude to velká vrstva a asi to bude praskat atd, a pak zase do laku
×
×
  • Vytvořit...