tak ale už stačí ne, jsme tu od toho aby jsme si pomáhali, ne se navzájem uráželi, je jasný že se někdo dostane do sporu, ale ocamcaď pocamcaď, a tohle už je trochu moc...... vím nic mi do toho není, nejsem ani řádný člen (zatím) ale myslim že nejsem jedinej komu to už začíná vadit, a jestli jo tak sry, ale musel sem to říct (napsat)