se srazama je to u nás bída tak navrhnu další...
TUNING DAYS PŘEROV 8.-9.6.
psala mi Kačka, že by chtěla dojet i s přítelem a že by pobrali i Jirku. Kujon asi na tuningy moc není, ale je to kousek a když padlo to Ecce, tak by mohl dojet taky, Filip to má taky kousek, neutral to má taky kousek, asi bych se domluvil se segrou at vám doveze ukázat svoji rakev, a možná i dva kamarádi xsi a sport... no a já mám jít 9. do práce, ale dělám všechno proto abych tam nemusel... Chtěl jsem tam jet na poslední sprinty s vybrakovaným autem, a po nich už začít skládat interier... a ondra s evem asi dojede...
jinak sprinty na 400m, maximálka na 2km,