Přejít na obsah

jogi24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    329
  • Registrace

Vše od uživatele jogi24

  1. Nazdar.Nevie niekto ake su pouzite loziska do alternatora na 1,4Hdi eco rv.2002? Hlavne ma zaujima predne lozisko.Zadne som videlje 6202 2RS. DAKUJEM za info.
    • 6
  2. jogi24

    nouzovy rezim

    a ako sa Ti prejavuje nudzovy rezim? Bol si na diagnostike?
  3. No najskor by som tom dal na DIAG. Vadny snimac teploty motora,prip.vahu vzduchu by Ti mal skuseny mechanik zistit podla nej. Inak je tam par veci okolo a nic za 5SK. Napr. Ten snimac teploty motora,vaha vzduchu,skrtiaca klapka,lambda? Mozes skusit vypnut baterku a odpojit lambdu,ci to bude to iste, pripadne vahu vzduchu.
    • 13
  4. jogi24

    Zpětná zrcátka

    A nechcel by si ich vymenit? Ja by som elektricke bral.
  5. jogi24

    vodiaca kladka CAFFARO

    Tak som objednal aj napriek Vasim radam CAFFARO. Je pravda,ze je to polsky vyrobca. Kladka je osadena dvomy kusmi lozisiek 6203NSE C3 Nachi Japan. Podla toho ,co som sa docital,tak tie loziska niesu nejake uplne sracky,vraj volac vydrzia. Pouzivaju ich hlavne modelari v spalovacich motoroch. Hlavnou vyhodou voci kladke INA vidim v tom, ze loziska sa daju v pripade hlucnosti,poruchy vymenit za akekolvek z rady tohto typoveho cisla,ci SKF,ZVL,KOYO alebo kazdemu podla chuti, a samozrejme ovela nizsej cene (SKF 6203 2RS C3 3,18€). Mala nevyhoda tejto novej kladky je ,ze nema vrchnu krytku ,ktora zakryva upevnovaci inbusovy srob a zaroven brani necistotam zachytavat sa na povrchu loziska. Ale to je podlamna viacmenej kozmeticka zalezitost. Pripadne otazky-pripomienky sem.
    • 13
  6. jogi24

    Kompatibilita autoradia

    Ak pocuvas v radio,hladaj Blaupunkt,ak CD hladaj Alpine,Clarion. Nove su tzv.Cina-****,a starsie si drzia cenu. Ak chces kvalitu hadaj z tychto. Ak si obycajny posluchac,tak si vyber co chces. [upravil dne 29.2.2012 14:17 od jogi24]
  7. jogi24

    Diagnostika Lexia

    Lidi da sa urobit funkcna zalozna kopia toho instalacneho SW? DIKY
  8. jogi24

    Kompatibilita autoradia

    S displayom bude chodit len ten isty model.
  9. jogi24

    vodiaca kladka CAFFARO

    No ved to,cena ze za jednu INU mam 3 CAFFARA. Keby to boli rozvody ani neriesim,jednosznacne by tam sla INA. Lenze vonku mam 2 kladky, a to uz je rozdiel 28,alebo 88€.
  10. jogi24

    vodiaca kladka CAFFARO

    no caffaro 14€ a na autokelly INA 44€. Tak babo rad!!!!!!
  11. NAzdar borci. Zacala sa mi ozyvat vodiaca kladka pri alternatore na drazkovy remen, na mojej 1,4Hdi no AC. V servise mi ponukli nejaku kladku znacky CAFFARO. Neviete co je to zac,mate s nou (znackou) nejake skusenosti? Vydrzi,alebo radsej zhanat nieco ine? DIKY
  12. jogi24

    manuály

    Samozrejme ujo Google najde vsetko,len hladaj ako na to peugeot 206 a hned prvy odkaz
  13. Zdar borci chcel by som od Vas poradit ci sa da niekde kupit na mojho milacika rozvodovy remen Contitech,alebo Continental. Nikde ho neviem najst. Mal by to byt 144 zubovy a na motor 1,4Hdi rv:2002 typ motora 8HX Vin:VF32A8HXF42391287
  14. jogi24

    Tecie olej+dohrev vody?

    nikto nevie ake podmienky su na zapnutie toho dohrevu?
  15. jogi24

    Tecie olej+dohrev vody?

    tie vyzeraju byt tiez OK,ale stale neviem,kedy ma to dohrievanie zopnut.
  16. jogi24

    Tecie olej+dohrev vody?

    Termostat OK, ked otvori,vidiet pokles na teplote motora, a aj skontrolovany vytlak do chladica,pokial motor nieje zohriaty,chladic je studeny.
  17. jogi24

    Tecie olej+dohrev vody?

    Na 1,1 benzine mam motor zohriaty za cca 2,3 KM. Le na 1,4 Hdi to trva aj 12KM. Neviem ci je to normalne,alebo nie.
  18. Daj radio na unlock a pojde v pohode.
  19. jogi24

    Tecie olej+dohrev vody?

  20. jogi24

    Tecie olej+dohrev vody?

  21. jogi24

    Tecie olej+dohrev vody?

  22. jogi24

    Tecie olej+dohrev vody?

  23. jogi24

    Tecie olej+dohrev vody?

  24. Zdar borci. Na mojej 1,4Hdi mi stale z motora vyteka olej. Nieje to nijak drasticke,ale stve ma to, a rad by som mal motor suchy. Ked som zhodil spodny kryt motora,tak je podla fotiek vidiet,ze s s tym uz niekto predomnou pasoval. Su tam pravdepodobne sroby,a su zatmelene nejakym lepidlom. Spod neho vyteka ten olej. Viete mi prosim poradit co je to zas roby? Co drzia,spojuju? Mate nejaky podobny problem? A dalsia otazka, pod suflikom baterie som v okruhu kurenia nasiel 4 zhavice? Potrubie vedie z termostatu asi do radiatora v kabine. Tie zhavice su napajane zo skrinky s rele,ktore su na lavej strane auta. Istene su dvoma 40A poistkami. Rad by som vedel,ci je to nejaky predohrev ,a ake podmienky musia byt splnene,aby to zacal pracovat,nakolko sa mi zda,ze ten moj drobcek sa dost dlho zohrieva na prevadzkovu teplotu. [upravil dne 10.1.2012 12:59 od jogi24]
  25. jogi24

    autoradio

    Alebo odkodovat,len si asi prilis daleko. Hladaj kod,alebo niekoho kto ti to odkoduje
×
×
  • Vytvořit...