Přejít na obsah

bart.lbc

Uživatel
  • Počet příspěvků

    827
  • Registrace

Vše od uživatele bart.lbc

  1. Aha tak ja to chápu. Já si myslel že ti to jde součastně.
  2. Přemo nemáš nějaký obrázek jak to vypadá, dík? Já když koupil auto tak si pamatuju, že se mi asistent zobrazoval v tom menším rámečku. Terazky se mi tam zobrazuje klimatizace. Asi se to dá nastavit na dia ale nezkoumal jsem to.
  3. bart.lbc

    Úprava na xenony

    Proč to tu píšeš už po třetí, odpověď si dostal máš to skusit a uvidíš.
  4. bart.lbc

    0 stupnov start

    jj taky si myslím,že nahřátím by se smrskla asi bych jí nezkracoval ale jen nahřál sundal, nahřál strčil do nějaký trubičky aby vychladla a byla zmenšená a potom nahřál a znovu nasadil na ta vroubky už ve správný poloze.
  5. bart.lbc

    spodní kryt motoru

    nepasuje je trochu jiný, použít by šel ale po úpravach otvorů za pomocí vymezení mezer (ňákých sloupečků a tak) ale velikostí je podobný. [upravil dne 20/2/13 14:40 od bart.lbc]
  6. bart.lbc

    0 stupnov start

    No tam můžeš dát jakou koli která vydrží ropný produkty. Stačí jen koupit správný průměr.
  7. bart.lbc

    Nechce nastartovat

    těch možností bude celá řada od palivového filtru, špatná nafta, zavzdušněný okruh čerpdlo atd začal bych u filtru ale nevím jak a kdy servisuješ.
    • 7
  8. bart.lbc

    ucpané ostřikovače

    Já jsem taky ale nesmím jet víc než 50km/h:D
  9. bart.lbc

    ucpané ostřikovače

    Je to trochu ošklivé ale hlavně to umeje sklo a né stěrače.
  10. bart.lbc

    0 stupnov start

    v popisu má 406 a ta má ne.
  11. bart.lbc

    0 stupnov start

    jj to ja zjistil az potom ze tam je jeden vetsi, nicmene jsem je mel koupeny jako prvni ale nedostal jsem je tam,az pak ty mensi a ty byly hned v prvnim vstupu proto jsem ti poslal ty mensi. pak se teprve hodily ty vetsi ale to jsem zjistil az druhy den. a to uz slo k tobe v obalce.
  12. bart.lbc

    0 stupnov start

    tak jsem dnes omrknul taky to misto kolem vstupu do cerpadla na motoru a mel jsem tam taky bublinky tak jsem tam vymenil krouzky, tak to potom omrknu jsstli to bude uz OK. [upravil dne 14/2/13 22:41 od bart.lbc]
  13. bart.lbc

    0 stupnov start

    No vidiš a je to.
  14. bart.lbc

    Cukání motoru při startu

    Jak jsou na tom svíčky?
  15. bart.lbc

    0 stupnov start

    Můžou ale to bys měl vidět když sundáš kryt motoru, tak kolem vstřiku mastnotu se sazema.
  16. bart.lbc

    Auto neštartuje

    Nebo taky se tu dost píše o zadřeným startéru .
  17. bart.lbc

    Auto neštartuje

    Není to automat ? tam by to mohl dělat vadný brzdový spínač. Nebo nová baterie by mohla být slabá (v tomto období je potřeba dobíjet i nabíječkou auto má dost spotřebičů)
  18. nebo jen přelomený dráty v tý prachovce na levé straně.
  19. bart.lbc

    Problém po výměně spojky

    V autokelli koupíš opravnou sadu na pomocný válec.
  20. bart.lbc

    Problém po výměně spojky

    Tento návod je taky v servisboxu ale potřebuješ dva lidi k odvzdušnění.
  21. bart.lbc

    RT3 - Zmizlo video?

    je to určitě v telematice
    • 7
  22. bart.lbc

    nove rozvody cena

    našel jsem intervaly z 605 2.0i a myslím že to bude stejné 120tis při dálkových jizdách a při městském provozu 80tis.
  23. bart.lbc

    Problém po výměně spojky

    Změřit zdvih \"A\" od polohy zapnuté spojky \"b\" k poloze vypnuté spojky \"c\". Zdvih \"A\" musí být v rozmezí 18 až 22 mm. Jestliže není hodnota správná : Provést znovu operace odvzdušňování. [upravil dne 31/1/13 16:57 od bart.lbc]
  24. bart.lbc

    Problém po výměně spojky

    Demontovat ochranný uzávěr odvzdušňovacího šroubu (6). Uložit ochranný uzávěr na čisté místo. Připojit průhlednou hadici k odvzdušňovacímu šroubu (6). POZOR : Konec průhledné hadičky musí být ponořen do brzdové kapaliny. Otočit odvzdušňovacím šroubem (6) (Proti směru hodinových ručiček). Nechat vytéci brzdovou kapalinu samospádem. Zavřít odvzdušňovací šroub (6) (Směr hodinových ručiček). Odpojit průhlednou hadici. Namontovat ochranný uzávěr na odvzdušňovací šroub (6).
×
×
  • Vytvořit...