Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    čakome luxus. Máte pěkný pole.
  2. BoneDaddy

    nove elektrony 807

    Kola pěkný. Ty polepy na blatníku jsou stejně masakr. Odkud je máš jestli to smím vědět?
  3. Zase parádní práce.
  4. Jistě. Ale já mám špatný rozměr pneu. Mám moc malé. Takže ze mě si příklad neber.
  5. http://www.peugeot-club.com/foto.php?foto=club/jpg/7225_16.jpg 205/55 R16 Ještě něco: snad každý liťák bude lepší než plechové kolo. I kdyby to měla být 15\".
  6. To zda to bude vypadat blbě záleží asi na tom co se ti líbí a co budeš za blbý považovat. 205/55 R16 je originální rozměr na 406. Tedy alespoň já jej mám v TP. Takže nikde nic neškrtá ani nedře. Strejda má 225/50 R16 a škrtá mu to o plastový podběh při plném rejdu.
  7. A to je možný jak?
  8. BoneDaddy

    Klínový řemen

    Rainy dej to do kloudného servisu, popros někoho kdo ví co dělá ať se na to mrkne a nemusíš to řešit. Podle mě nejjednodušší.
  9. No tak buď chceš liťáky a počítáš s tím, že přijdeš o část pohodlí, že s tím můžou být problémy při kontrolách a že možná budou odcházet víc podvozkové součásti nebo necháš plecháče a budeš na tom přesně opačně. Já mám 17, ještě s menším profilem. O pohodlí jsem se nepřipravil, lépe řečeno mě to stále stačí co do pohodlnosti, kontrolu jsem ještě žádnou neabsolvoval a v TP mám 16\". Každopádně to líp vypadá. Ještě můžeš zvolit kompromis: 16\"- vypadají dobře, profil zůstává jak takž zachován, ceny budou menší jak za 17\".
  10. BoneDaddy

    Vadi vam slovencina na ceskom fore

    Nejde tu o ročník jako spíše o lidi.
  11. BoneDaddy

    Vadi vam slovencina na ceskom fore

    Mě zase tak deb..í nepřijde. Možná by jsi se divil kolik lidí s tím má problém.
  12. BoneDaddy

    moja 406 priprava na lakovanie auta

    Díky. Jen mě zajímalo co je to za motorizaci. Máš ještě nějaké plány krom pružin a nárazníku?
  13. BoneDaddy

    Klínový řemen

    Kladka: 5751 55 01 NAPÍNACÍ KLADKA SNR GA359.85 Napinaci kladka, zebrovany klinovy remen nalezeno pres OE cislo: 5751-55 Ř: 70 mm, sirka 1: 25 mm SN GA359.85 cena bez DPH 1,500 cena s DPH 1,785Kč
  14. BoneDaddy

    Vadi vam slovencina na ceskom fore

    Ne, naopak. Dobré zpestření. Taky jsem mladší ročník, nerozumím úplně všemu ale dá se říci, že většině a v 99% poberu to co chtěl dotyčný říci. P.S.: já zase navštěvuji jedno slovenské fórum a taky jim tam nevadím. Doufám.
  15. BoneDaddy

    Klínový řemen

    Tak máš to podle typu klimakompresoru: 5750 VS 01 ŘEMEN K6 LE 1740 KOMPRESOR SANDEN 5750 YG 01 K6 - LE 1750 KOMPRESOR DELPHI Jestli dobře koukám, měl by si tam mít Delphi: 6453 AQ 01 KOMPRESOR NE DELPHI FRANCE - 1135290 6453 GF 01 KOMPRESOR ES DELPHI FRANCE - PRO 1135290 Takže řemen by si měl mít tedy třeba Dayco 6PK 1750, Bosch 1 987 947 981... Prostě 6 drážek 1750 mm délku.
  16. BoneDaddy

    Klínový řemen

    On chce řemen příslušentství. Ale to nic nemění na tom, že to je v servisu základ. Teda alespoň na Pardubicku.
  17. BoneDaddy

    Klínový řemen

    Dej sem VIN kód. Řeknu ti to přesně. Jo a jestli ti mechanik řekl, že neví jaký řemen objednat a jak ho napnout, že to často nedělá, tak už mu auto radši nedávej. :myslim
  18. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Nee. Už jsem to tu jednou dával. Pokud teda chcete ty kola co měl Peti. 5401 95 05 PLECH RÁFEK 5,5 J14 FBH4-16 FWP - BÍLÁ BANQUISE - RALLYE Referenční číslo Označení Množství Cena bez DPH Cena s DPH Celkem s DPH Volba 0000540195 PLECH RÁFEK 1 369,00 CZK 1 629,11 CZK 1 629,11 CZK
  19. BoneDaddy

    Klínový řemen

    Podle mě hodně. Ale ber to jako názor úplného laika.
  20. BoneDaddy

    moja 406 priprava na lakovanie auta

    Y2K a razor: to už je podle mě na další duel. Rozhodně ale není vhodné rozpoutat tuhle válku v x tématech. Jarco623: co v tom máš za motor? Jsem viděl jen, že máš r.v. 2000 ale co za motor jsem nikde nenašel.
  21. BoneDaddy

    Klínový řemen

    Dva roky ty řemeny Dayco prodávám a ještě se ani jeden nevrátil. Ať už rozvodový, tak drážkový. Tipnu špatně došponováno.
  22. Nebo někdo zjistil jak se to má s Ouraganama ze 406. Nebyl by to první případ kdy se někdo snaží prodat kola z 206 údajně jako ze406. Viz Ferryho smůla.
  23. A to, že měl podložku pod SPZ P-C si poznal ale model ne?
  24. Takže fakt špatně vidím když jsem si toho nevšiml. Ale těší mě, že je na tom Béďa podobně. :D
  25. Podle mě je ale na poslední fotografii kol k přečtení 205/45 R16. Ale předesílám, že špatně vidím.
×
×
  • Vytvořit...