No tak buď chceš liťáky a počítáš s tím, že přijdeš o část pohodlí, že s tím můžou být problémy při kontrolách a že možná budou odcházet víc podvozkové součásti nebo necháš plecháče a budeš na tom přesně opačně.
Já mám 17, ještě s menším profilem. O pohodlí jsem se nepřipravil, lépe řečeno mě to stále stačí co do pohodlnosti, kontrolu jsem ještě žádnou neabsolvoval a v TP mám 16\".
Každopádně to líp vypadá.
Ještě můžeš zvolit kompromis: 16\"- vypadají dobře, profil zůstává jak takž zachován, ceny budou menší jak za 17\".