Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Umisteni lambda sondy

    Zkus projít fotky v sekci náhradní díly. Devils-night tam měl starý model 406, Ferry a Dundee s Neonem taky. Třeba mezi nima budou fotky výfuku.
  2. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Ehm, nechci nějak prudit. Na minulé stránce jsem psal asi 3x že už by se to mělo ukončit. Ad dohady: ze svého nezaujatého pohledu pověz, kdo do koho reje, nebo kdo s tím začíná? Jestli 406 do 106, nebo obráceně. Navíc si myslím, že ten kdo to čte a trochu ví se baví skvěle. :aut
  3. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    \"Můj praděda má auto. Co má ten Váš?\"
  4. BoneDaddy

    Umisteni lambda sondy

    Mám ji kousek pod vlnovcem na katalyzátoru. [upravil dne 24/4/09 BoneDaddy]
  5. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Taky jsem se takhle tvářil, když jsem poprvé viděl 106. A za těch pár let mě to nepřešlo.
  6. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Ano, to je třeba správně porovnat. Ve 106 pojede \"obyčejný\" důchodce,zato ve 406 už důchodce, který má úroveň. A už dost.
  7. Mám naprosto stejný postup.
  8. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    No jestli ti zbyde tak se asi domluvime. Nepojedeš třeba na sraz do Mýta? Dál asi radši přes U2U. Kujon: taky to mám jako víkendovou radost. Důchodci si krom agressorem vyjmenovaných aut ještě velmi rádi za celoživotní úspory koupí BMW řady 7 s naftovým motorem nebo podobný krumpl. Pár takových znám.
  9. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Teda zacinam se vas bat :D:D:D:D:D:D:D:D Tak to nás je víc. Kujone, důchoďáci? :bojim Jak s tím jezdíš doprčic?
  10. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    To bylo ale krutý Kujone. Ale tuším že agressor se již poučil a ropka už to nebude. To spíš něco svištícího nebo do Véčka. Ale i atmosferka v benzínku bude dobrá. Kujone, nás litovat nemusíš. Každý jsme si vybral podle svého gusta. Taky si myslím, že se to lehký pošťuchování začíná ztrácet a už by se od toho mohlo upustit. Beztak já, Majty a agressor vidíme, že jste nepoučitelní. No co, necháme vás. Btw.: na pár přechozích stránkách, jsem si uvědomil proč jsem si koupil 406 a nekoupil jsem si 106. Na 106 bych neměl tolik peněz. Když vidím ty vaše investice do toho, aby se z toho pomalu do budoucna stalo auto, to jsem si radši koupil už hotovou 406.
  11. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Přesně naopak, toto je vytříbenej smysl pro auta.
  12. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Ale jo, já číst umím (doufám ) ale stejně nevidím žádný auto. Jen samýho fašouna, navíc půlka z nich je zaručeně v ropě= žádné auto. To je 100x lepší vaše zběsilá krabička.
  13. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Mohl by si prosím nějaké auto uvést, já tam žádné nevidím. :aut
  14. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Sice mám jen benzíno mastodonta tak snad neva, že jsem se ozval, ale beztak všichni dříve či později dopadne tak, že se do tý vaší krabičky od sirek nevejdete. Tady už to došlo prvnímu a jistě ne poslednímu.
  15. V hatchbacku jeli 4 lidi a v kombíku jeden. :D:aut Nevím ale dnes usnu.
  16. A tohle uvedené zrychlení by ti stačilo?
  17. BoneDaddy

    Vyškov 24.-25.4. 2009

    Píšu si: zastavit se u bílé 405 co právě sjela z linky. Sakra, nás tam ale bude. Snad nevynechám někoho koho bych chtěl potkat.
  18. Je to kočka. Zatím tedy poněkud odhalená, ale i přesto už se těším na Mýto.
  19. BoneDaddy

    Ruční brzda

    Trochu by to mělo jít na samotných čelistech. Projdi si sekci servis, není to dlouho co se to tam řešilo.
  20. BoneDaddy

    aktuálně o všem

    Tak já se zastanu agressora když máte takovou přesilu. My zase máme velký, dostatečně rychlý a ještě víc hezký autí. :super
  21. BoneDaddy

    odtok vyparniku

    Tak to není dobrý.
  22. BoneDaddy

    odtok vyparniku

    Ono záleží. Pylový filtr může být jak čistě bílý tak i klidně černý. Černý je v případě, že obsahuje tzv. aktivní uhlík.
  23. Ať ti nějakej dobrák půjčí aspoň pár. Jinak bych se toho lehkýho občasnýho štrejchnutí o podběh nebál. Jakou část celkové jízdy tvoří jízda v plným rejdu?? Malou. Alespoň u mě.
  24. BoneDaddy

    moja 406 priprava na lakovanie auta

    No podle mě ji z toho hodlá jarco623 teprve udělat.
  25. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Mě to nemusíš povídat. Máme pole cca 50 metrů od domu.
×
×
  • Vytvořit...