To bylo ale krutý Kujone.
Ale tuším že agressor se již poučil a ropka už to nebude. To spíš něco svištícího nebo do Véčka.
Ale i atmosferka v benzínku bude dobrá.
Kujone, nás litovat nemusíš. Každý jsme si vybral podle svého gusta.
Taky si myslím, že se to lehký pošťuchování začíná ztrácet a už by se od toho mohlo upustit.
Beztak já, Majty a agressor vidíme, že jste nepoučitelní.
No co, necháme vás.
Btw.: na pár přechozích stránkách, jsem si uvědomil proč jsem si koupil 406 a nekoupil jsem si 106. Na 106 bych neměl tolik peněz. Když vidím ty vaše investice do toho, aby se z toho pomalu do budoucna stalo auto, to jsem si radši koupil už hotovou 406.