Přejít na obsah

Tomaspasek

Nováček
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Tomaspasek

  1. Já bych to bral Jdu ze smeg na RCC u peugeot 308 ale všichni okolo mají bosch diagnostiku, která na to dle mých informací nestačí.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...