Přejít na obsah

tomik1987

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 240
  • Registrace

Vše od uživatele tomik1987

  1. tomik1987

    Povinné zimne pneu

    a vy ste už poprezúvali tam . či ešte jazdite na zimných?
    • 7
  2. tomik1987

    peugeot BB1

    vidíš takto som nad tým nerozmyšľal len či aj nas nebudu nutiť jazdiť na tých elektromobiloch.
    • 9
  3. tomik1987

    peugeot BB1

    podľa mna je to strašne hnusné. ja neviem ja som sa mal asi v inej dobe narodiť lebo ja sa nechcem dožiť toho že po cestách nam budu jazdiť nejake takéto srandy. ja mam rad ropu a produkty z nej =))
    • 9
  4. tomik1987

    Povinné zimne pneu

    heh oka dik lebo minule som počuval v radiu. že niečo tam do 30.4. splietali . a ja v koncoch a chcem si isť dať vyhodiť ten fap filter
    • 7
  5. tomik1987

    vymontovanie xenonov

    no ja som dnes ledva ledva zohnal žiarovky ked je sviatok. ale už to mam nahodene. ale ma včera riadne vyrobili. je to smutne. tu sa zahadzujú so somarinami. a tam im v tescu bankomat ukradnu . podotýkam je to v Banskej Bystrici
  6. zdravím. neviem či som v dobrej sekcii ale chcem sa len opýtať do kedy treba mať v čechach zimné pneumatiky. ??? totiž potrebujem isť do ČR a ja to mam už na letnych prezuté
    • 7
  7. tomik1987

    peugeot BB1

    to je čo prosim vas???
    • 9
  8. tomik1987

    vymontovanie xenonov

    no mal som to na novom modeli. ale o to nejde to je strašne zložite. s tými xenonmi . ale tak už tam mam klasicke žiarovky. ale kurnik nesvieti to tak dobre
  9. tomik1987

    vymontovanie xenonov

    do 406 idu h7??
  10. tomik1987

    vymontovanie xenonov

    aha no oka a čo radite. aké žiarovky čo dobre svietia a nedostanem za ne pokutu včera ma čapli no v noci policajti a mal som to za 40 eur. po hodine vyjednávania mi chceli techničak brať
  11. zdravím. ako treba vymontovať xenony?? nikdy som to nerobil to stači len žiarovky vymeniť a to bude všetko alebo ako??
  12. tomik1987

    Moja 406stka

    kurnik tam ´=( zajtra skladám xenony. neviete či to treba nejako špecialne zložiť??akurát som dostal pokutu =(((
  13. tomik1987

    Moja 406stka

    kurnik. sa mi zdá. že to moje auto teraz ked ma elektrony folie . tak začina budiť nejaku veľku pozornosť. ako máte autá zabezpečené,,?
    • 69
  14. tomik1987

    Moja 406stka

    no tam to mali nejaka športová uprava. pekne je. v piatok tam idem znova ešte po šrauby tak sa popýtam ale niekto na tom preteka
    • 69
  15. tomik1987

    Moja 406stka

    no tak tu mam dnešnu foto. z prezúvania papučiek =) a výfuk by som mal urobiť tento víkend potom to nafotím aj s lektronami vypucované v plnej krase =))
    • 69
  16. tomik1987

    Moja 406stka

    na výfuku už pracujem. kamarát mi slubil že mi to urobí, ešte rozmyšľam či dať porobiť kozmeticke vady nejake ťukančeky od kamienkov. a sú tam také dve malé preliačeninky. len sa bojim toho či sa potom pri striekani trafi farba auta. %(
    • 69
  17. tomik1987

    Moja 406stka

    tak dnes som na moju lásku dal folie pre trocha sukromia v zadu :D:D
    • 69
  18. tomik1987

    FAP na 2,2 HDI

    no tak mne to sem tam vypíše. ale čo som tak študoval o tom fap filtri. nejake články tak to nejako nechvália. a vačšina ludi to dáva von. ale pokial je to prechodna porucha tak si myslím že tam treba doliat len aditivum. mne diagnostika vypisala trvalu zavadu. a všetko suviselo s fap filtrom. aj ked auto jazdi normálne a raz za čas. mi zapipne pc. a potom ma hodi do núdzového režimu. zastavím vytiahnem klúčik o 10 sek znova naštartujem auto taha znova normálne diagnostika ešte svieti par km. ale po čase zhasne a potom zas ide oka
    • 44
  19. tomik1987

    Moja 406stka

    kto by vedel chipnuť. 2,2 hdi?? hmm..???
    • 69
  20. tomik1987

    SUBWoofer

    no ved ja sa nechcem vyhnuť zosilovaču to je jasne že ten tam pôjde. len som chcel vedieť či sa to dá zapojiť na to radio clario. čo ma 406 origo od výroby
    • 9
  21. tomik1987

    ukažte svoji 406

    u nas ešte v utorok riadne snežilo =D
  22. tomik1987

    SUBWoofer

    kurnik sa mi páči toto origo radio. ale mam subik a ten chcem tiež zapojiť. ako to len urobím??
    • 9
  23. tomik1987

    ukažte svoji 406

    počuj maxking myslíš že už nebude snežiť??
  24. Zdravím, chcem sa opýtať, či sa dá zapojiť na autoradio original čo majú 406 s cd asi nejake clario sa mi zda. či sa dá na to zapojiť subwoofer. dakujem
    • 9
  25. tomik1987

    FAP na 2,2 HDI

    no dobre asi to dám urobiť. a bude pokoj. ešte potrebujem zohnať brzdy na to a výfuk =))
    • 44
×
×
  • Vytvořit...