podľa mna je to strašne hnusné. ja neviem ja som sa mal asi v inej dobe narodiť lebo ja sa nechcem dožiť toho že po cestách nam budu jazdiť nejake takéto srandy. ja mam rad ropu a produkty z nej =))
no ja som dnes ledva ledva zohnal žiarovky ked je sviatok. ale už to mam nahodene. ale ma včera riadne vyrobili. je to smutne. tu sa zahadzujú so somarinami. a tam im v tescu bankomat ukradnu . podotýkam je to v Banskej Bystrici
zdravím. neviem či som v dobrej sekcii ale chcem sa len opýtať do kedy treba mať v čechach zimné pneumatiky. ??? totiž potrebujem isť do ČR a ja to mam už na letnych prezuté
no mal som to na novom modeli. ale o to nejde to je strašne zložite. s tými xenonmi . ale tak už tam mam klasicke žiarovky. ale kurnik nesvieti to tak dobre
aha no oka a čo radite. aké žiarovky čo dobre svietia a nedostanem za ne pokutu včera ma čapli no v noci policajti a mal som to za 40 eur. po hodine vyjednávania mi chceli techničak brať
no tak tu mam dnešnu foto. z prezúvania papučiek =) a výfuk by som mal urobiť tento víkend potom to nafotím aj s lektronami vypucované v plnej krase =))
na výfuku už pracujem. kamarát mi slubil že mi to urobí, ešte rozmyšľam či dať porobiť kozmeticke vady nejake ťukančeky od kamienkov. a sú tam také dve malé preliačeninky. len sa bojim toho či sa potom pri striekani trafi farba auta. %(
no tak mne to sem tam vypíše. ale čo som tak študoval o tom fap filtri. nejake články tak to nejako nechvália. a vačšina ludi to dáva von. ale pokial je to prechodna porucha tak si myslím že tam treba doliat len aditivum. mne diagnostika vypisala trvalu zavadu. a všetko suviselo s fap filtrom. aj ked auto jazdi normálne a raz za čas. mi zapipne pc. a potom ma hodi do núdzového režimu. zastavím vytiahnem klúčik o 10 sek znova naštartujem auto taha znova normálne diagnostika ešte svieti par km. ale po čase zhasne a potom zas ide oka
no ved ja sa nechcem vyhnuť zosilovaču to je jasne že ten tam pôjde. len som chcel vedieť či sa to dá zapojiť na to radio clario. čo ma 406 origo od výroby
Zdravím, chcem sa opýtať, či sa dá zapojiť na autoradio original čo majú 406 s cd asi nejake clario sa mi zda. či sa dá na to zapojiť subwoofer. dakujem