Přejít na obsah

tomik1987

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 240
  • Registrace

Vše od uživatele tomik1987

  1. a je nejaký dobrý servis na morave kde to robia??? za nejaku normálnu primeranú cenu??
    • 12
  2. len nejako to neviem najsť =( viete mi hodiť nejaký link??
    • 12
  3. vie niekto poradiť?
    • 12
  4. včera som si všimol že mam nerovnomerne zodraté zadné pneumatiky pneu na pravej strane je oka. ale na ľavej strane je zdratá z vnútornej strany ked som ich dával boli oka. môže to byť aj čepmi či ako sa to vola?? lebo o tých viem že mi ich treba meniť. ked som mal zimné tak tie boli uplne v pohode. ked som ich dal dole a to sa na nich jazdilo nejakých 10 tis km. cez zimu tu mam najazdených na letných 4500 tis. a už je to v takom stave =( inač mam Pireli P6000 na aute
    • 12
  5. tomik1987

    Vytlmenie auta kôli audiu

    no tak biť sa nemusíte. ved všetci sa učia tak ja chcem čo najviac info nabrať
    • 30
  6. tomik1987

    Vytlmenie auta kôli audiu

    a nedaju sa tie platy zohnať nejako lacnejšie??? z výroby alebo také niečo?? a chcem dať do auta. nejake radio. aj s dvd. aby som mohol s kočkou sem tam kuknúť nejaky filmik. =)) ale to asi nebude fungovať už ta pačka na ovladanie radia čo??
    • 30
  7. tomik1987

    Vytlmenie auta kôli audiu

    no a koľko toho treba na 406?? a ktoré časti odporúčate zatlmiť??
    • 30
  8. tomik1987

    Vytlmenie auta kôli audiu

    aha a čo to také pasy výdu??? a to cube?? tak to prvý krát počujem.
    • 30
  9. Zdravím, hľadal som či tu niečo o tom nieje ale nič som ako si nenašiel. pomaly si robím nejaku hudbu v aute. a chcem sa popýtať ako je to s vytlmením. auta. robili ste to už niekto??? potreboval by s:papaom poradiť.ďakujem
    • 30
  10. tomik1987

    Výmena membrány

    no dnes som pozeral na to cez deň a normálne som z toho mimo =( tam je strašne málo miesta. ako som spomínal tak mám to už kupené. už mi to treba len prehodiť ale pravdu povediac asi si na to netrufam ale zas 200 eur. za prehodenie. to nieje normálne =((
    • 22
  11. tomik1987

    Výmena membrány

    aha no kurnik skusim nabehnuť do peugeotu
  12. tomik1987

    Výmena membrány

    no tak ja to mam zlomené presne na tom klbe. ako bol som sa pýtať v jedno servise vraj znami. že za 200 eur mi to prehodi. a to si myslím že je strašne veľa.
  13. tomik1987

    Výmena membrány

    presne tak je to pozícia čisla 8. už to mam aj kupene len neviem či sa mam do toho pustiť sám ked tam je to nejako veľmi na tesno =((
  14. zdravím, musím meniť mebránu podľa katalogu je to 036387 Membrána diam 65 long 315. Mám 2,2 HDI. a mam tam zlomené to tiahlo čo pracuje ani neviem s čím veľmi sa do toho nevyznam. zlomilo sa mi to presne v tom klbe. kde je to z umelej hmoty. chcem sa opýtať či si to dokažem prehodiť aj sám? alebo to musím davať do servisu. resp. či je to prehodenie nejako zvlašť náročné. a prečo to robia z umelej hmoty. ?
  15. tomik1987

    Moja 406stka

    ahojte. rozmyšľam o chipnuti motora. ale jeden ma odhovára druhý zas prehovara a ja som z toho úplne mimo. viem že sa tu tu už viac krát riešilo. ale tak chcel by som pomôcť s rozhodnutím. Fap filter tam už nemam. a ťaha to odosť lepšie.
  16. tomik1987

    Moja 406stka

    FAP?? prečo som ho dal preč lebo to blbne. strašne to auto s tým. no ono je to so xenonmi zložité ked budem mať času kusok tak sa na to pozrem čo a ako. potom to budem riešiť. a s tým zabezpečením. som sa preto pýtal lebo som si všimol že veľa ľudí. sa mi začina motať okolo auta a obzerať ho
  17. tomik1987

    FAP na 2,2 HDI

    no tak už som aj ja od včera od Fapu prvé veci čo som si všimol že auto je hlučnejšie ked je naštartovane a stoji na voľnobehu. a lepšie ťaha. spotrebu som zatial nejako nepostrehol že by išla dole. to snad časom. a rozmyšľam že to dám aj čipnuť
  18. tomik1987

    Moja 406stka

    no dnes idem dať preč ten fap filter som zvedavý čo to spravi
  19. tomik1987

    FAP na 2,2 HDI

    tento mesiac dávam aj ja preč fap :D už som pevne rozhodnutý
  20. tomik1987

    FAP na 2,2 HDI

    no tak farky gratulujem =) myslím že teraz si pomohol minimalne polovici ľudí čo majú 406 s fapom a trápia sa s tým fakt . toto treba osláviť
  21. tomik1987

    FAP na 2,2 HDI

    no dnes je ten veľky deŇ kedy by mala vyjsť pravda najavo =) tak som na to riadne zvedavy už ani nespávam
  22. tomik1987

    FAP na 2,2 HDI

    no oka už som na to celý žhavý na ten výsledok =)
  23. tomik1987

    FAP na 2,2 HDI

    bol už niekto na emisnej s vybraným fap filtrom???
  24. tomik1987

    chiptuning

    ja tiež rozmyšľam že čipnem 2,2 hdi
  25. tomik1987

    Povinné zimne pneu

    no my sme už mali 20 stupnov tak som dal na letne teraz sa to toči tak okolo 10 stupnov ale pohoda celkom
    • 7
×
×
  • Vytvořit...