zdravím, musím meniť mebránu podľa katalogu je to 036387 Membrána diam 65 long 315. Mám 2,2 HDI. a mam tam zlomené to tiahlo čo pracuje ani neviem s čím veľmi sa do toho nevyznam. zlomilo sa mi to presne v tom klbe. kde je to z umelej hmoty. chcem sa opýtať či si to dokažem prehodiť aj sám? alebo to musím davať do servisu. resp. či je to prehodenie nejako zvlašť náročné. a prečo to robia z umelej hmoty. ?