Čistil som pravé predné svetlo, kôli tomu, že mi tam mušky nalietali a umreli po vyčistení. som všetko zapojil a skúšal som či svietia smerovky, stretávačky a všetko. skúšam dialkové a tie mi len vždy preblikli a neostali svietiť. behal som rozmyšľal som čo sa deje 5x som to rozobral zložil zapojil. kupil som sprej, kontroloval poistky. už som bol s nervami na krajičku, tak som išiel za kamarátom a tam že či si z neho robím srandu ono to nezopne keď nieje tma :D:D mám nastavené automatické spinanie len tak na koniec