Přejít na obsah

tomik1987

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 240
  • Registrace

Vše od uživatele tomik1987

  1. ale nie vždy sa dá. a niekedy sa aj učíme =)) na zadných sedačkách tak by sa to zišlo
  2. no ale marcel ty tam máš svetlo čo svieti riadne silno ked potrebuješ zasvietiť. ja sem tam si chcem niečo prečítať v aute. a čo som tam dal tie ledkové žiarovky tak to krásne svieti omnoho lepšie ako žiarovka čo tam bola predtým. len to chcem rozbehať aby som to mohol zapnúť aj keď to chcem manualne =) a ako mám urobiť ten tzv. graetzuv mustek:myslim
  3. no rozmyšľal som keby sa nejako prepojili inak káble alebo tak aby stále išiel prúd len v jednom smere do led žiarovky
  4. Vymenil som žiarovky v interierovom osvetlení. ide o stropné svetlo v predu a v zadu. funguje mi to tak že ked otvorím dvere tak sa mi to krásne rozsvieti. ked mám zatvorené dvere a chcem si rozsvietiť vo vnútri auta len tak ked potrebujem niečo pozrieť nefunguje to . dal som tam ledkové parkovacie žiarovky. ked ju zoberiem a vložím ju naopak. tak ide to zas tak že pri otvorení dverí sa nerozsvieti ale pri zapnutí manualnom svieti. nie som elektrikár ale pravdepodobne tie ledkové sú len na jednosmerný prúd alebo tak nejako si myslím dá sa to nejako upraviť aby mi to išlo aj pri otvorení dverí aj pri manualnom zapnutí???
  5. tak treba mi riešiť pneumatiky zimné na moju 406 s rozmerom 205/60 R15 mám také čo by som chcel avšak sú nad moje možnosti =( poznáte niekto pneumatiky SAVA ESKIMO S3?
  6. ale on myslel zadné ložiská tie sú drahšie. teda pamatám sa aj ja že ešte cca 2 roky do zadu tak stáli normálne. tak dnes sa mi potvrdilo že mám na 100% chybné ľavé predné ložisko. Skúsil som prehodiť kolesá zo zadku na predok a auto stale hučalo. auto pri ostrom zabočení do ľavej strany, kedy sa hmotnosť vozidla prenesie na pravú stranu auto stíchne ako náhle sa auto vyrovná tak znova hučí. pri opačnom pokuse pri zabočení do pravej strany auto stále huči. Takže ma čaká výmena ložiska
  7. no tak na 99% je to ložisko =(
  8. a na zdviháku to ako zistím? stači potočiť kolesom?? ale to hučanie je priam neznesiteľné. ako som písal hore. tak musím riadne hudbu nahlas pustiť aby som to nepočul
  9. no tak pár metrov čo sa dostanem z domu na cestu idem po snehovej ceste a tam mi to nehuči. ale to idem pomaly tak neviem či to tým nebude . a teraz máme v okolí suché cesty všade. čislo len premrznutý asfalt.
  10. no tak teraz som to pozeral na prednej náprave by mali stačiť len čisto ložiská
  11. no tak 200 eur to je riadna pálka. ako naisto zistím či to je to ložisko?
  12. to vykritie som myslel tak že či je to inak na predku.
  13. zadné sú nejako s celým nábojom ak sa nemýlim. dá sa to nejako vykriť ? mohlo to odisť po nabehnutí na jamu?? vo vyššej rýchlosti tak 60-70 km/h
  14. super tak ložiská. to pokiaľ sa nemýlim tak to koštuje dosť veľa . pneu sú značky debica ale presný model takto z hlavy neviem
  15. Ano, keď zatočím do ľava prudko napr. ked idem cez 90 stupnovú zákrutu tak je to v pohode auto nehuči. ale keď sa auto vyrovná alebo zabočím do prava tiež napr. cez 90 stupnovú zákrutu tak auto hučí. nerobi to len do ľavej strany. keď auto ide pomalšie tak cca 20km/h tak nič nehuči.
  16. Tak mám P406 2,2 HDI. v poslednej dobe mi strašne začali hučať v predu zimné pneumatiky a to tak že pokiaľ nedám hudbu skoro na plno tak to počuť stále. čim to môže byť? je pravda že pneu sú staršie, aj zodratejšie. ale ešte stále splňajú normu. ale cca pred dvoma týždnami ešte tak nehučali. alebo že by to bolo len tými mrazmi?inač zadné pneumatiky nehučia vôbec [upravil dne 9.2.2012 12:25 od tomik1987]
  17. no mňa zaujíma tá imitácia automatického sklonu svetiel:papa
  18. tak dnes som úspešne nainštaloval rádio na druhej 406 a konečne som videl ako sa to správa pokiaľ nieje nakonfigurované riadne to pípalo ale tak už mu to ide a je celý rád chalan ešte raz diky aj za neho =)
  19. SUPER:papa POMOHLO MI TO
  20. no tak zaregistrovaný som a kde tam najdem potom to DAM?? zadal som tam VIN do horného poľa v ľavo
  21. ďakujem:)
  22. ešte ako zistím DAM čislo keď mám k dispozícii len VIN??? VIN je: VF38ERHZF81426993
  23. oka =) dakujem =) ferry ty si king
  24. Zajtra mám známemu dávať do auta original rádio z môjho. pokiaľ viem treba niečo zadať niečo cez PP2000 len čo??
  25. asi jediná možnosť je zložiť koleso. ešte ma napada tak nemohlo sa stať niečo s tým sedlom kde je uložený tlmič??? nejako povoliť od zimy alebo tak???
    • 8
×
×
  • Vytvořit...