Dobrý večer, mam problém dnes som menil systém sťahovania okna na vodičových dverách. v predošlom systéme mi zlámalo také koliesko, vo vnútri systému(je to ozubené koliesko ktoré ma v jednej časti taký výstupok, zub ktorý zapadá ďalej. a v tom mieste mi to zvykne zlomiť. vyzerá to že je to spôsobené s nadmerným namáhaním keď chodí okno hore tak ide ťažšie. už som riešil tento problém pred rokom a teraz sa mi znova stalo to isté. keď ide okno hore a nie sú tam tie tesniace gumy na dverách pri skle tak to ide super ale ako náhle tam dám tie tesniace gumy tak to ako keby pridieralo o sklo a to sklo keď ide hore tak má problémy. viete poradiť ako to vyriešiť?? na ostatných dverách to neprekáža že sú tam tie gumy.