Přejít na obsah

tomik1987

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 240
  • Registrace

Vše od uživatele tomik1987

  1. tomik1987

    PLANET 2000

    nemáte náhodou v češtine??? urobený preklad???hmm..???
    • 50
  2. ja myslim že tie 4km to v pohode zvládne. len to nenechaj tak. čim skôr vyriešiš tým lepšie.
  3. no neviem ako je to u 406 benzinoch ale ja keď som mal 1,8 benzinovú 405 a išiel mi biely dym tak mi to papalo už aj vodu. odsleduj si či ti neunika voda . a kukni aj olej. ale to by si mal tmavší dym nie biely. ale každopádne to treba riešiť. a dobre by bolo to dať na počitač.podľa môjho názoru. ja som mal zlé tesnenie pod hlavou.
  4. no dnes som to kukal a pozeral som to. a vyzerá to že je dobre založená. porovnával som s druhými dverami.
    • 7
  5. no ono to je trvalá zavada ktorá ovplyvňuje aj okruh egr čo viem . a čo sa týka fap filtra tak ten tam už nemam auto ide v pohode tak to ma netrápi .
    • 6
  6. len ktorý to je ten elektromagnetický ventil???
    • 6
  7. tu je po vymazaní.
    • 6
  8. Pri dnešnom celkovom teste auta mi vyskočila chyba s ktorou si neviem rady =( Okruh ohrevu nasávaného vzduchu. Elektromagnetický ventil zkratovany na kostru, nebo ma prerušený obvod. Chybu mi stále hádže aj keď vymažem závady. tak aj tak neviete poradiť v čom je chyba??? raz ju hodí ako prechodnú závadu a raz ako trvalú, ktorá sa nedá vymazať
    • 6
  9. Dobrý večer, mam problém dnes som menil systém sťahovania okna na vodičových dverách. v predošlom systéme mi zlámalo také koliesko, vo vnútri systému(je to ozubené koliesko ktoré ma v jednej časti taký výstupok, zub ktorý zapadá ďalej. a v tom mieste mi to zvykne zlomiť. vyzerá to že je to spôsobené s nadmerným namáhaním keď chodí okno hore tak ide ťažšie. už som riešil tento problém pred rokom a teraz sa mi znova stalo to isté. keď ide okno hore a nie sú tam tie tesniace gumy na dverách pri skle tak to ide super ale ako náhle tam dám tie tesniace gumy tak to ako keby pridieralo o sklo a to sklo keď ide hore tak má problémy. viete poradiť ako to vyriešiť?? na ostatných dverách to neprekáža že sú tam tie gumy.
    • 7
  10. Je možné dať 2 DIN AUTORÁDIO DO Peugeota 406? new model??? zatiaľ je tam origo autoradio.
    • 15
  11. Zdravím, aký olej odporúčate dávať do prevodovky na P406 2,2 hdi??? a ako sa to tam meni?? a koľko litrov tam treba naliať??
  12. tomik1987

    Diagnostika Lexia

    tak treba odkukať kto ako chipuje heh
  13. tomik1987

    Diagnostika Lexia

    a cez aký program sa chipuje???
  14. tomik1987

    Diagnostika Lexia

    a dá sa cez tu lexiu aj chipovať ???alebo existuje niečo aj na chipovanie??
  15. tomik1987

    Diagnostika Lexia

    objednával niekto tu diagnostiku lexia 3 z diagnostiky.com a má ju doma??? aká je spokojnosť?? funguje v pohode na P406 2,2 hdi??
  16. asi cca pred necelým rokom sa tu riešila nejaká diagnostika program aj s kablom za nejakých vyše 200 eur. sa mi zdá že z ebayu. pamatá sa niekto na to?? ako sa volá ta diagnostika??? za odpoveď dakujem
  17. tomik1987

    olej 406 HDi

    čawte ľudkovia koľko litrov treba do peugeota 406 2,2 HDI??? a ake filtre je dobre vymeniť?
  18. tomik1987

    žarovky - efekty

    čawte ľudia. skúšal tu už niekto dávať do svetlometov led žiarovky???
  19. dakujem ked sa mi minu tie km. tak sa nič nedeje?? či musim hned do servisu isť?
  20. Dobrý deň chcem sa opýtať. čo je to za údaj, ktory mi naskoči. po vložení kľúča do spínacej skrinky. otočením. do polohy pred štartovaním. tam je nejaké čislo napr. 1700 a pri tom v ľavo hore je taký kľúč. a stále to po stovke odpočitava.hmm..?
  21. tomik1987

    ukažte svoji 406

    tak tu je nejaký náznak videa kde mám svoje autičko link:
  22. tomik1987

    svetlá na P406

    dakujem =)
  23. tomik1987

    svetlá na P406

    tak to to len vybrať len a prečistiť nie,?
  24. tomik1987

    svetlá na P406

    no ide o to že mi sem tam blbnu smerovky. že najskôr normálne dva krát bliknú a potom sa rozblikajú rýchlo a niekedy to robí. a niekedy nie.a ked sa kuknem z von. tak ľavé zadne svetlo ako bliká smerovka tak preblikáva aj normálne svetlo ked to tak robí. tak chcem kuknúť kontakt.
  25. tomik1987

    svetlá na P406

    to sa tak ťažko potom menia aj žiarovky v zadných svetlách?? a ako nastavím doma tie predné svetlá? či to musím dať niekam do servisu??
×
×
  • Vytvořit...