Přejít na obsah

tomik1987

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 240
  • Registrace

Vše od uživatele tomik1987

  1. no tak ja to mám tam trochu iné. ale asi ked to chcem lepšie odkrútiť tak by som mal dať preč aj prívod vzduchu do turba nie?
  2. ako ste sa dostali k egr??? tam je toľko miesta že koniec.
  3. menil som ložisko horného uloženia tlmičov a tyčku stabilizátora
    • 20
  4. no hej nešlo mi to vyklepať ten tlmič ale nakoniec sa podarilo a už to neklepe
    • 20
  5. ako sa vám podarilo vytiahnúť tlmič zo spodu??
    • 20
  6. tomik1987

    Peugeot 406 - zlá kostra

    tak minule som to pozeral aj som to mal rozobraté aj som to čistil. ešte skúsim raz kuknúť no ale merať som to nemeral. tak skúsim aj to. ono predtým som mal na jednej žiarovke dvojvláknovej vypálené len jedno vlákno myslel som že to bude možno aj tým ale nie =(
  7. viete mi poradiť? diagnostika vyhadzuje zlá kostra, takto to bliká ked je vyhodená smerovka do ľava. a ked sa k tomu pridá ešte brzda tak to začne blikať ako zbesilé. tu je ukážka:
  8. tomik1987

    Diagnostika na PEUGEOT

    no peugeot planet 2000 čo je tak to ide v pohode. ale čo je peugeot planet diag. tak to nejde. pri peugeote planet 2000 tam zadávate to 4 miestne číslo, a ono si to spáruje s riadiacou jednotkou. a tam ked chcem spustiť peugeot planet diag. tak pýta VIN čislo, a chcel by som vedieť na čo to vlastne slúži. kde napr. pozriem servisnú históriu a ako zistím či boli stáčané km na aute.
    • 33
  9. Zdravím, mám kópiu diagnostiky Peugeot planet. keď spustím program peugeot office tak mi tam vyhodí 4 voľby: peugeot planet 2000, peugeot planet diag, a ešte nejaké dve. všetko mi ide okrem toho peugeot planet diag. tu sa zadáva VIN zadam a vyhodí chybu. neviete čo môže byť zlé? cez Peugeot planet 2000 ide všetko ako má. aj chyby načíta vymaže všetko. viete poradiť niekto skúsenejší???
    • 33
  10. Raz za čas sa mi stane, keď sadnem ráno do auta a natočím motor, tak ho nechám bežať. po chvili cca minuté mi začnú otačky motora blbnúť motor vrčí tak nepravidelne a ručička otačkomeru behá hore dole ale len tak asi približne 1mm možno menej hore dole. Keď pridám otačky normálne stúpnu nechám ich klesnúť a už to nerobí. Stalo sa mi to asi 3x za mesiac. Nerobí to stále. ale sem tam áno. : rozmýšľam čím to môže byť Kamarát mi hovoril, že napr. ak sa v palive nachádza nejaká čiastočka vody. Netreba niečo vyčistiť? ďakujem
  11. Mam otazku. Pri prevedení čistenia na Peugeote 406. V prípade že vyberiete čerpadlo z nádrže a ponoríte ho do nádoby s tecom. pokiaľ sa nemýlim je to 375 ml. tak ako to vyčistí, a bude bežať? teda ak sa nemýlim tak v celom systéme je ktovie koľko nafty. Napr. v hadičkách, vo filtri atd... nejako mi fakt nejde do hlavy ten pomer tecu voči pomeru nafty v systéme.
  12. no tak potom vyberiem to čerpadlo a urobím to tak =) a to fakt nič viac netreba len ponoriť čerpadlo do tecu??? a čo s tým filtrom??
  13. Qcko to ja len tak že či by to nebolo jednoduhšie. ale teoreticky ta matica je plastová nie? keby sa nahriala tak by sa skôr prispôsobila nie? a ked som menil nedávno palivový filter. tak to budem musieť znova meniť?
  14. tomik1987

    Nafta FuelSave z Shell

    tak ono to podľa mňa určite ušetrí možno aj viac ako liter na nádrži ale vás musí nejaký kamarát potiahnúť pár km :D:D
    • 29
  15. tak to je už jednoduhšie kupiť nové čerpadlo nie?
  16. je zložité vybrať čerpadlo z nádrže?
  17. no už to niekto skúšal teda na 406??
  18. tomik1987

    P406 stierače

    no tak treba silu s citom. ale tak stane sa.
    • 28
  19. tomik1987

    Niečo na zasmiatie

    tak čo človek sa učí na vlastných chybách :D:D a aspoň sa zasmeje keď už nič iné
    • 20
  20. nie bolo vypodložené
    • 9
  21. Čistil som pravé predné svetlo, kôli tomu, že mi tam mušky nalietali a umreli po vyčistení. som všetko zapojil a skúšal som či svietia smerovky, stretávačky a všetko. skúšam dialkové a tie mi len vždy preblikli a neostali svietiť. behal som rozmyšľal som čo sa deje 5x som to rozobral zložil zapojil. kupil som sprej, kontroloval poistky. už som bol s nervami na krajičku, tak som išiel za kamarátom a tam že či si z neho robím srandu ono to nezopne keď nieje tma :D:D mám nastavené automatické spinanie len tak na koniec
    • 20
  22. Silentblok stabilizatora pre porovnanie
    • 9
  23. Nový silentblok nahodený
    • 9
  24. Marcel mi prišiel pomôcť a priváral závitovú tyč na odlomenú šraubu.
    • 9
  25. Demontáž podložky, ktorá drží silentblok, na pravej strane je už spominaná šrauba, neviem prečo to tieto 406 takto majú. Každopádne si myslím že to narobí len problémy a ak vie niekto odôvodnenie prečo to na pravej strane takto je. tak poprosím odpoveď, lebo ja som logicky na to neprišiel
    • 9
×
×
  • Vytvořit...