pre Vitek, to aj mne sem tam kolíšu otáčky keď je auto za studena naštartované ale keď mu pridám tak sa otáčky ustália. Robí to hlavne ak je nádrž už skoro prázdna. Vtedy pravdepodobne sú tam nejaké nečistoty ktoré sťažia priechod nafty. DRV ventil keď ti začne odchádzať tak to bude veľmi rýchle , teda u Marcela to tak bolo. ešte otázne je ako ti to štartuje za studena. auto ti naštartuje na prvý krát? ak hej tak by malo byť všetko oka. ale takéto otáčky že ti to len za studená jemne pohúpáva tak to bude skôr naftou. ja by som to zatiaľ neriešil a dobrá vec je pridávanie aditiva do nafty, mne to pomohlo a pravdepodobne to zlepšuje fakt vlastnosti nafty alebo rovno tankovať aditovanú za veľa korún ak na to máš =) . očividne aspoň my na slovensku čo je medzi ľuďmi tvrdené že najkvalitnejšie palívá majú OMV, Slofnaft tak to možno platí pre staršie diesly ,, KAROSA\" Jednoducho u nás na Slovensku nemáme kvalitné palivá!!!