Tak mám P406 2,2 HDI. v poslednej dobe mi strašne začali hučať v predu zimné pneumatiky a to tak že pokiaľ nedám hudbu skoro na plno tak to počuť stále. čim to môže byť? je pravda že pneu sú staršie, aj zodratejšie. ale ešte stále splňajú normu. ale cca pred dvoma týždnami ešte tak nehučali. alebo že by to bolo len tými mrazmi?inač zadné pneumatiky nehučia vôbec
[upravil dne 9.2.2012 12:25 od tomik1987]