Jump to content

juraj22

Uživatel
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

  Never

About juraj22

 • ID člena
  10161
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 1. juraj22

  stěrače

  to je pravda nedá a navíc mě to hrozně štve když něco nefunguje tak jak má zkusím to všechno nejdřív očistit jak ovládání tak i u motorku a pak to vyzkouším než se začnu hrabat v el. pokud tu někdo nenapíše co mám přesně vyměnit abych neudělal nějakou škodu to bych fakt nerad
 2. juraj22

  stěrače

  a jo tohle je u motoru úplně ta hlavní. a co tam mám teda udělat?
 3. juraj22

  stěrače

  jestli jsem to dobře pochopil tak je to ta druhá sada pojistek která je pod hlavníma. a co stím mám udělat nejspíš vyměnit?
 4. juraj22

  stěrače

  jenže problém je že nevím kde ta BSI je. prý někde v el. skřínce pojistek, ale nevím která.
 5. juraj22

  stěrače

  nato jsem taky mysle zkusím i to. Možná že to tu už někde bylo. Někdo to měl dokonce i rozdělaný a poslal jsem obrázky ale nic jsem zatím nenašel nenašel
 6. juraj22

  stěrače

  Sice nevím co stěma pojistkama myslíš,ale vrtat se v nich nebudu. Raději se kouknu na tu páčku vyčistím ji a případně vyměním a pak uvidím.
 7. juraj22

  stěrače

  A tak je kde normálně u té páčky ve skříňce volantu?
 8. juraj22

  stěrače

  sakra na ten sem zapoměl r.v. 2000
 9. juraj22

  stěrače

  Díky za odpověď. zkusím to Mám peugeot 406 break 2.2i 16v 116kw.
 10. juraj22

  stěrače

  Ahoj mám jeden problém se stěrači. Při zapnutí stěračů se mě stalo, že se po tak po 15ti setření zasekli u prostřed okna. Páčka kterou to ovládám má polohu na jedno setření. Polohu 1 s automatikou, polohu 2 rychlejší stíraní a polohu 3 velmi rychlé stírání obě bez automatiky. Ovládání zadního stěrače. Plus ovládání palub pc. Takže když jsem je chtěl znovu spustit musel dát polohu na jedno setření a zase se sekly cca po 15ti setření takhle se to opakovalo celou cestu. Nevíte náhodou někdo kde by mohla bejt závada. Nerad bych zbytečně letěl do servisu. Určitě by se to dalo nějak opravit. Už jsem si na své 406 dost věcí vyměnil takže se toho nebojím. Je potřebuju radu kde je problém a co rozdělat, abych nerozdělával něco zbytečnýho. Kdo víte co a jak napište prosím dík.
 11. Díky to jsem chtěl vědět..
 12. dík za odpověď. ještě mám jednu otázku do jaké teloty prej jich je hodně a každá má jinou teplotu nebo tak nějak
 13. Ahoj. Chtěl bych se zeptat jaká brzdovka ze dává do 406? Chtěl bych tu co tam mám vyměnit ale nevím jestli je tam nějaká jiná speciální nebo ta co se normálně používá. Ptám se protože jsem ji ještě neměnil takže nevím jaká tam je a navíc nechci si udělat zbytečnou škodu. Předem dík za odpověď .
 14. juraj22

  Výfuk

  Uvidím co stím provedu tak jako tak musím ho vyměnit. Ještě projedu pár stránek. Koncovka už nebude takovej problém hlavně když bude celej zadní díl.
 15. juraj22

  Výfuk

  To právě moc rád nemám. Dávám přednost normálnímu zvuku;)
×
×
 • Create New...