Mám problém s motorem, při velké rychlosti na dálnici motor vypne respektive otáčky spadnou na nulu musím zastaví a nastartovat a jedu dál píše mi to na displeji v němčině , přeloženo - porucha inteligentního alternátoru porucha obvodu snímače....altik je dobry co to může být?! Poraďte!Motor 1.6 8Okw benzin