Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Pražáků na sraz v 18:30h z Hostivic u LIDLU na parkovišti


Recommended Posts

2petr307: svezl jako ze shanis odvoz, nebo jako ze nevis kudy jet a chces tvorit kolonu v uz tak ucpane praze? :D

s tim prvnim nemuzu slouzit, me uz se do auta nasackovala slecna, lev a KOTCH :) zkus jezka ;)

sraz je v ulici u pruhonu 27, v 17:15 ;)

teda pokud se tam nekdo nehodla srazet driv, ale ja prijedu na 17:15 (doufam)

2JEZEK: je to kolme ulice na ul na maninach. to jiste zvladnes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Poraďte mi:

Odjezd: ul Na maninách, Holešovice

Příjezd: Hostivice Lidl

Kudy je to nejlepší cez Prágl? :roker

předem díky za vodpovědi, tož to víte, tu džípíesku ještě nemám...

Sice to bude kolonotvorný místo, ale držet se pořád směrem jako na KV... Pojedeš směrem na Argentinskou, nábřeží kpt. Jaroše, potom doprava Letenským tunelem a až ho vyjedeš, tak se na letný dáš doleva na Miladu Horákovou (která bude teda stát), pak Bělohorská, Karlovarská a pak sjedeš myslimže na Řepy a tam už budou Hostivice značený ...

Mno, já bych teda neradil jezdit přes Letnou, protože:

1. je to tam v Pátek zpravidla po***ným navrch, takzvaná trafika je slabý slovo.

2. klíďo píďo můžeš narazit na medvěda (vlastně Medvěda), stačí, když za tunelem zapomeneš včas odbočit vlevo a jsi v Čechovce a na neštěstí je zaděláno :D

Takže doporučuju (vitty možná potvrdí) z Argentinský pokračovat rovně po nábřeží až na Klárov, Chotkovými sady nahoru a kolem Dlabačova po Bělohorský, Vypich, Bílá hora, Karlovarská a nedá se zabloudit. Poslední dobou bývají z Prahy do Hostivice slušný trafiky (teda jako "traffic jam"), takže si to možná užijete.

Takže ještě jednou - bacha na medvědy:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vvitty: Ty mas vic takovejch band?:mrk ja se preci seznamuju rada:D:D

a detajl, slecna se nesackuje, u slecny jsi rad, ze muzes slouzit, dela Ti to radost!

jinak sem v soku, ze si pamatujes adresu....on Jezek stejne vi, kde to je i bet toho:aut

17:15 je realny prijezd nebo planovany?:aut

Milas: dik za varovani, ale my jsme dobrodruzi a chceme ho behem vikendu urcite potkat:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Milas: dik za varovani, ale my jsme dobrodruzi a chceme ho behem vikendu urcite potkat:D:D

To vám chválím, já jsem tím jen chtěl naznačit, že potkat medvěda v přírodě je daleko bezpečnější, než potkat Medvěda v Praze, zvlášť, když se mu při průjezdu Čechovkou trefíš do jeho piškůůůůůůůůtka. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2aka: tak klidne bud v jeste vetsim soku, protoze ja si tu adresu nepamatuju, jen jsem to tak nejak odhadnul (vsak vis, ze umim hadat cisla :) ).

17:15 je planovany, pocitam ze nakonec pojedu z prace v 16:30 a myslim, ze to by asi slo stihnout, ne? teda, musim se cestou jeste zastavit tam u vas vyhodit nejakou krabici u pane architekta...

2Milas: posledni dobou byvaji z Prahy kamkoliv pomerne nechutne fronty.... si nevyberes....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Milas: posledni dobou byvaji z Prahy kamkoliv pomerne nechutne fronty.... si nevyberes....

Máš recht, ale přece jenom se tím směrem dost často a v různých denních dobách pohybuji, takže vím, jak to vypadá; zpravidla jezdím přes Chotkovy sady, nehledě na to, že jsem na Letné 13 let bydlel a docela si to užíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tam bydlim posledni tri roky :) a smerem na letnou se to jeste docela da... bohuzel netusim, jak to vypada pres chotkovy sady, protoze tam prakticky nejezdim, urcite ne v patek :)

ja si to taky docela uzivam, do prace chodim pesky a auto stoji na dvore krome srazu :D

2Tomyka: to je ruzne. minuly patek asi tak ve tri :D

[upravil dne 25.4.07 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2all:

- takze slecnu v holesovicich si asi zkontaktuji sam a do 17ti h pujdem na zmrzlinu

- vvityho follow me službu rád využiju, aspoň ho/je můžu přeložit, kdyby se jim vozítko .. ehm .. no víte co

- pokud chce někdo jet z holešovic tou dobou do hostivic, mám v autě úplně volno, takže je možno

- kontaktujte mne na mobil, zítra a pozítří nebudu na netu, takže vzkazy si nevyberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

2Vvitty a Ježovoči: k té Vaší službičce Follow-me - už jste zkoušeli na PC udělat montáž toho, jak bude vypadat Vvittyho Pažík po "souloži zezadu" s Mondeem, co to bude za Pež-ord? :aut:aut:aut :D :D :D

No, jestil jako Follow-me pojede Vvitty, tak to spíš bude FORŽOT, ne? :myslim:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Ježovoči: doufám, že na zmrzlině slečnu opiješ...pan Itty už s převozem pohroužených slečen zkušenosti má, tedy ne úplně ty nejdrsnější, pokud vím, na zvracení nedošlo, ale teď to máš ve svých rukách....:D

Vendi, promiň...

2Vvitty: tys chtěl kombíka???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...