Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

radio s dvd do peugeot 3008


martin 3008

Recommended Posts

Ahojte. chcel by som vas poprosit o pomoc. mam peugeot 3008 r.v. 2010

 

mam tam radio s navigaciou system WIP NAV. cize radio je v stredovej konzole a v strede na palubovke je vyklopny displej.

toto cele by som chcel vymenit za nieco, co mi bude prehravat dvd, bude mat navigaciu, bluetooth a vsetky mozne funkcie... a samozrejme by som bol rad keby to spolupracovalo s riadiacou jednotkou, cize aby som si tam vedel nastavit ktore dvere otvorit, aby ukazovalo tlak v pneu... proste aby to ficalo ako original co tam je...

 

mate s tym niekto skusenosti? na SK a CZ nete som nic take nenasiel. uz som pozeral aj cinske kopie, co by mi nevadilo ak by to fungovalo...

 

na ilibabe som nasiel taketo nieco:

 

http://szzest.en.alibaba.com/product/1514641157-800288189/ZESTECH_car_dvd_player_gps_for_peugeot_3008_with_GPS_WIFI_RDS_TV.html

 

skuste mi prosim poradit ak viete.

Dakujem velmi pekne.

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

zatiaľ najlepšie riešenie je 2din multimediálne centrum Roadrover C7132p3 na platforme WindowsCE 800x480 - funguje s originál palubným počítačom aj ovládanie pod volantom, zvláda ľubovoľný navigačný software, DVD.....mám odskúšané.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

zatiaľ najlepšie riešenie je 2din multimediálne centrum Roadrover C7132p3 na platforme WindowsCE 800x480 - funguje s originál palubným počítačom aj ovládanie pod volantom, zvláda ľubovoľný navigačný software, DVD.....mám odskúšané.  

objednaval si ho v cechach,ci z ciny-mas ho v peugeot 5008?zobrazuje ti vsetky udaje palubaku,spotreba,dojazd,daju sa prepojit hlavove opierky s nim.dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...