Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

John - 406 Coupe V6 = po STK // jezdime


John

Recommended Posts

mk405

jen vymena svicek, a zlepsila se spotreba ? Co jsi tam dal, ze bych to taky zkusil

Denso Iridium, i když ted jsou v kurzu spíš NGK...

podstata věci je ale v tom že ty svíčky se kterýma jsem to koupil už byly špatné a auto jelo znatelně hůř v nižších otáčkách, proto to zlepšení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest dreamtalks

zvyseni spotreby se strasne blbe pocita. U V6ky staci strasne malo zmenit styl jizdy a na spotrebe se to projevi. Ja tam mam ted 225/40 R18 a spotreba se zvysila asi o 1litr, ale taky drzi lip v zatackach tak jezdim i rychleji v usecich, kde jsem ubiral plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pod 8l se mi ještě fakt nepovedlo a asi nepovede.. přece jen se neumím po dálnici plazit... jinak zatim můj drobnej rekord je 8.5l na trase Praha-Mnichov a zpět.

Většinu trasy po dálnici zapnutý tempomat a 140km/h.Na nadrž 795km jinak v průměru pořád kolem 9.2-9.5l/100km.

[upravil dne 24/7/2011 od John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvyseni spotreby se strasne blbe pocita. U V6ky staci strasne malo zmenit styl jizdy a na spotrebe se to projevi. Ja tam mam ted 225/40 R18 a spotreba se zvysila asi o 1litr, ale taky drzi lip v zatackach tak jezdim i rychleji v usecich, kde jsem ubiral plyn.

:xvul jake jsi poridil 18\" pneu? prave resim nakup, protoze jednu gumu mam zrejme vadnou. z hladiska pomeru kvalita/cena mi zatim nejlip vychazi me oblibene Pirelli, bud Zero Nero nebo P7 Cinturato.

snad mi John promine tenhle off tropic v jeho vlakne. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

ja tam mam nejake Kumho. koupil jsem ty kola snima ( mimochodem mam tam stejne BBS RXII jako ty :0) )

Jsou strasne hlucny ale sedi dobre. Asi je na pristi sezonu vymenim za Pirelli Zero Nero.

[upravil dne 25/7/11 od dreamtalks]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já koupil auto na 215/55R16 P7 Cinturato cca 6mm a spokojenost, tichoučké a za tech najetých 1.000km jsem nezaznamenal žádný problém za sucha ani za mokra proto jsem ted koupil zase P7 Cinturato 225/45R17

kupoval jsem zde a bral jsem nostnost 94, zesílené XL, s ochranou ráfku MFS;)

http://www.rajpneu.cz/pneumatika-1111000179/PIRELLI-P7-CINTURATO-94W-XL-MFS.php

dle testů taky vychází dobře (u hlučnosti obzvláště)

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/2010_Sommerreifen_Test_225_45_R17.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...